| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Model telefonu | Galaxy Ace 4 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | szary |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 480 x 800 px |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| Procesor | HiSilicon Kirin 620 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GPS, A-GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | SM-G357FZ |
| Szerokość | 65.80 mm |
| Wysokość | 128.90 mm |
| Głębokość | 9.10 mm |
| Waga | 130.30 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.350 kg |
| Przekątna ekranu | 4.30 " |
| Gęstość pikseli | 294 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 5.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.30 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pojemność akumulatora | 1900 mAh |
| Układ graficzny | ARM Mali-450 MP4 |
| Maksymalny czas czuwania | 285 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 3f1c8f3c-de6f-421b-b05b-eb539e17b9f1
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3351)
Samsung Ełk
 
(624)
Samsung Kielce
 
(452)
Samsung Lublin
 
(442)
Samsung Gliwice
 
(231)
Samsung Opole
 
(139)
Samsung Sosnowiec
 
(117)
Samsung Elbląg
 
(100)
Samsung Zamość
 
(93)
Samsung Piaseczno
 
(92)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(84)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Samsung Jelenia Góra
 
(63)
Samsung Legionowo
 
(52)
Samsung Przemyśl
 
(51)
Samsung Zgierz
 
(49)
Samsung Wadowice
 
(44)
Samsung Jarosław
 
(43)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Mysłowice
 
(40)
Samsung Będzin
 
(40)
Samsung Żywiec
 
(39)
Samsung Poniatowa
 
(39)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
Samsung Stargard
 
(37)
Samsung Mikołów
 
(35)
Samsung Puławy
 
(35)
Samsung Sierpc
 
(33)
Samsung Wągrowiec
 
(30)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Nowy Targ
 
(27)
Samsung Kobyłka
 
(26)
Samsung Brzozów
 
(25)
Samsung Szczecinek
 
(25)
Samsung Kamienna Góra
 
(25)
Samsung Skierniewice
 
(25)
Samsung Kłodzko
 
(25)
Samsung Łuków
 
(24)
Samsung Myszków
 
(23)
Samsung Jabłonna
 
(22)
Samsung Szczyrk
 
(22)
Samsung Koło
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Głubczyce
 
(20)
Samsung Brwinów
 
(19)
Samsung Bogdaniec
 
(19)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(17)
Samsung Kluczbork
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Limanowa
 
(17)
Samsung Mszana Dolna
 
(17)
Samsung Rydułtowy
 
(17)
Samsung Syców
 
(16)
Samsung Wyrazów
 
(16)
Samsung Paczków
 
(16)
Samsung Koluszki
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Białogard
 
(15)
Samsung Stary Sącz
 
(15)
Samsung Myślenice
 
(15)
Samsung Słupca
 
(14)
Samsung Płońsk
 
(14)
Samsung Hrubieszów
 
(14)
Samsung Ustroń
 
(14)
Samsung Łęczna
 
(14)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Chełmno
 
(13)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Plewiska
 
(12)
Samsung Wołów
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Daleszyce
 
(12)
Samsung Pruszcz
 
(11)
Samsung Łosice
 
(11)
Samsung Gryfice
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Lubsko
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Ropczyce
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Bukowno
 
(10)
Samsung Józefów
 
(10)
Samsung Włodawa
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Góra
 
(9)
Samsung Stęszew
 
(9)
Samsung Opalenica
 
(9)
Samsung Szynwałd
 
(9)
Samsung Piekoszów
 
(9)