| Stan | Bardzo dobry |
| Układ graficzny | VideoCore 4 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Gęstość pikseli | 294 ppi |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, zoom |
| Materiał | metal |
| Pojemność akumulatora | 1800 mAh |
| Wyjmowana bateria | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Głębokość | 8.00 mm |
| Częstotliwość procesora | 0.80 GHz |
| Transmisja danych | 3G |
| System operacyjny | Android |
| Przekątna ekranu | 4.30 " |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 2.00 Mpx |
| Slot karty pamięci | tak |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, magnetometr |
| Szerokość | 66.00 mm |
| Nawigacja | A-GPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Waga | 116.00 g |
| Złącza | microUSB typ B |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Maksymalny czas czuwania | 320 h |
| Wbudowana pamięć | 4 GB |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Marka telefonu | Samsung |
| Wysokość | 125.00 mm |
| Model telefonu | Galaxy Core Plus |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, radio, zegar |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.133 kg |
| Maksymalny czas rozmów | 9 h |
| Typ | Smartfon |
| Rozdzielczość ekranu | 480 x 800 px |
| Procesor | inny |
| Pamięć RAM | 768 MB |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Kolor | czarny |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Kod producenta | 486463464 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 068f25eb-7e1c-4688-b789-4674cfcde725
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3492)
Samsung Ełk
 
(616)
Samsung Kielce
 
(488)
Samsung Lublin
 
(426)
Samsung Gliwice
 
(230)
Samsung Opole
 
(146)
Samsung Sosnowiec
 
(123)
Samsung Elbląg
 
(105)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(103)
Samsung Zamość
 
(88)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(82)
Samsung Jelenia Góra
 
(59)
Samsung Mysłowice
 
(55)
Samsung Przemyśl
 
(51)
Samsung Stargard
 
(50)
Samsung Legionowo
 
(49)
Samsung Wadowice
 
(47)
Samsung Drwalew
 
(45)
Samsung Zgierz
 
(45)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Samsung Poniatowa
 
(42)
Samsung Jarosław
 
(42)
Samsung Puławy
 
(41)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Mikołów
 
(41)
Samsung Żywiec
 
(40)
Samsung Wągrowiec
 
(35)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Kobyłka
 
(30)
Samsung Kamienna Góra
 
(30)
Samsung Sierpc
 
(30)
Samsung Bochnia
 
(28)
Samsung Kłodzko
 
(28)
Samsung Skierniewice
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Brzozów
 
(26)
Samsung Łuków
 
(26)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Szczecinek
 
(23)
Samsung Głubczyce
 
(23)
Samsung Myszków
 
(22)
Samsung Szczyrk
 
(21)
Samsung Wyrazów
 
(21)
Samsung Limanowa
 
(21)
Samsung Mszana Dolna
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Brwinów
 
(20)
Samsung Paczków
 
(20)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Płońsk
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Koło
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Stary Sącz
 
(15)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Niwiska
 
(14)
Samsung Gryfice
 
(14)
Samsung Łosice
 
(14)
Samsung Bogdaniec
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Hrubieszów
 
(13)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Jabłonna
 
(12)
Samsung Józefów
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Włodawa
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Kluczbork
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Wałcz
 
(10)
Samsung Zambrów
 
(10)
Samsung Wołów
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Daleszyce
 
(10)
Samsung Milicz
 
(10)
Samsung Ustroń
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Zelów
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Ropczyce
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)