| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | 486463464 |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy Core Plus |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal |
| Szerokość | 66.00 mm |
| Wysokość | 125.00 mm |
| Głębokość | 8.00 mm |
| Waga | 116.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.133 kg |
| Przekątna ekranu | 4.30 " |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 294 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 480 x 800 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 2.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | inny |
| Częstotliwość procesora | 0.80 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Wbudowana pamięć | 4 GB |
| Pamięć RAM | 768 MB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 1800 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Układ graficzny | VideoCore 4 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 3G |
| Nawigacja | A-GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, magnetometr |
| Złącza | microUSB typ B |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, radio, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 320 h |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
| Zawiera baterie | nie |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: d3c0a543-c665-4e2f-9606-0a14721888b4
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3541)
Samsung Kielce
 
(511)
Samsung Ełk
 
(491)
Samsung Lublin
 
(439)
Samsung Gliwice
 
(231)
Samsung Opole
 
(148)
Samsung Sosnowiec
 
(129)
Samsung Elbląg
 
(107)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(104)
Samsung Zamość
 
(90)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(75)
Samsung Jelenia Góra
 
(66)
Samsung Mysłowice
 
(54)
Samsung Przemyśl
 
(51)
Samsung Stargard
 
(51)
Samsung Legionowo
 
(50)
Samsung Wadowice
 
(47)
Samsung Zgierz
 
(46)
Samsung Jarosław
 
(43)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Samsung Poniatowa
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Puławy
 
(41)
Samsung Mikołów
 
(39)
Samsung Drwalew
 
(39)
Samsung Żywiec
 
(38)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Wągrowiec
 
(32)
Samsung Kobyłka
 
(32)
Samsung Sierpc
 
(30)
Samsung Kamienna Góra
 
(28)
Samsung Morąg
 
(28)
Samsung Bochnia
 
(28)
Samsung Łuków
 
(26)
Samsung Kłodzko
 
(26)
Samsung Skierniewice
 
(24)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Szczecinek
 
(23)
Samsung Myszków
 
(22)
Samsung Wyrazów
 
(21)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Płońsk
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Paczków
 
(20)
Samsung Głubczyce
 
(20)
Samsung Brwinów
 
(19)
Samsung Mszana Dolna
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Brzozów
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(18)
Samsung Koło
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Szczyrk
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Niwiska
 
(14)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Zarszyn
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Gryfice
 
(13)
Samsung Łosice
 
(13)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Bogdaniec
 
(13)
Samsung Kluczbork
 
(13)
Samsung Stary Sącz
 
(13)
Samsung Jabłonna
 
(12)
Samsung Józefów
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Milicz
 
(12)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Krasnystaw
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Libertów
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Wołów
 
(10)
Samsung Zambrów
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Ustroń
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Wałcz
 
(9)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Ropczyce
 
(9)
Samsung Daleszyce
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Przeczyce
 
(9)
Samsung Poddębice
 
(9)
Samsung Koronowo
 
(9)