O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Model telefonu | Galaxy Core Prime |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne, szkło, metal |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 480 x 800 px |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 410 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi Direct, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, przypomnienia, kalendarz |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | SM-G361FZWAXEO |
| Szerokość | 68.00 mm |
| Wysokość | 131.00 mm |
| Głębokość | 9.00 mm |
| Waga | 131.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.230 kg |
| Przekątna ekranu | 4.50 " |
| Gęstość pikseli | 207 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 5.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 2.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pojemność akumulatora | 2000 mAh |
| Układ graficzny | Vivante GC7000UL |
| Maksymalny czas czuwania | 520 godz. |
Oferta: ff3ba9b4-eadf-4c66-b528-4ced89b3a7e0
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3680)
Samsung Ełk
 
(619)
Samsung Kielce
 
(467)
Samsung Lublin
 
(428)
Samsung Gliwice
 
(238)
Samsung Opole
 
(150)
Samsung Sosnowiec
 
(130)
Samsung Elbląg
 
(106)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(104)
Samsung Zamość
 
(88)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(80)
Samsung Jelenia Góra
 
(66)
Samsung Mysłowice
 
(54)
Samsung Stargard
 
(54)
Samsung Przemyśl
 
(50)
Samsung Legionowo
 
(49)
Samsung Wadowice
 
(47)
Samsung Zgierz
 
(46)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Samsung Poniatowa
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Puławy
 
(41)
Samsung Mikołów
 
(39)
Samsung Żywiec
 
(38)
Samsung Jarosław
 
(37)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Wągrowiec
 
(32)
Samsung Kobyłka
 
(31)
Samsung Sierpc
 
(30)
Samsung Brzozów
 
(29)
Samsung Morąg
 
(28)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Kłodzko
 
(27)
Samsung Łuków
 
(26)
Samsung Skierniewice
 
(25)
Samsung Kamienna Góra
 
(24)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Drwalew
 
(23)
Samsung Szczecinek
 
(23)
Samsung Głubczyce
 
(23)
Samsung Myszków
 
(22)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Wyrazów
 
(21)
Samsung Płońsk
 
(21)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Mszana Dolna
 
(21)
Samsung Paczków
 
(20)
Samsung Brwinów
 
(19)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(18)
Samsung Koło
 
(18)
Samsung Rydułtowy
 
(18)
Samsung Szczyrk
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Stary Sącz
 
(15)
Samsung Limanowa
 
(15)
Samsung Zarszyn
 
(14)
Samsung Niwiska
 
(14)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Hrubieszów
 
(14)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Gryfice
 
(13)
Samsung Łosice
 
(13)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Bogdaniec
 
(13)
Samsung Daleszyce
 
(13)
Samsung Milicz
 
(13)
Samsung Józefów
 
(12)
Samsung Jabłonna
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Krasnystaw
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Kluczbork
 
(11)
Samsung Libertów
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(10)
Samsung Wołów
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Ustroń
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Wałcz
 
(9)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Ropczyce
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Przeczyce
 
(9)