| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Model telefonu | Galaxy Core Prime |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 480 x 800 px |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | inny |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, GPS, A-GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, dyktafon, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | SM-G361F |
| Szerokość | 68.40 mm |
| Wysokość | 131.30 mm |
| Głębokość | 8.80 mm |
| Waga | 131.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.131 kg |
| Przekątna ekranu | 4.50 " |
| Gęstość pikseli | 207 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 5.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 2.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pojemność akumulatora | 2000 mAh |
| Układ graficzny | Vivante GC7000UL |
| Maksymalny czas czuwania | 520 h |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 67c60a32-b785-437b-9092-acec2161c9fc
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3675)
Samsung Ełk
 
(491)
Samsung Kielce
 
(468)
Samsung Lublin
 
(426)
Samsung Gliwice
 
(231)
Samsung Opole
 
(147)
Samsung Sosnowiec
 
(129)
Samsung Elbląg
 
(107)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(104)
Samsung Zamość
 
(90)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(75)
Samsung Jelenia Góra
 
(66)
Samsung Mysłowice
 
(54)
Samsung Stargard
 
(51)
Samsung Przemyśl
 
(51)
Samsung Legionowo
 
(50)
Samsung Wadowice
 
(47)
Samsung Zgierz
 
(46)
Samsung Jarosław
 
(43)
Samsung Poniatowa
 
(42)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Samsung Puławy
 
(41)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Mikołów
 
(39)
Samsung Drwalew
 
(39)
Samsung Żywiec
 
(38)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Kobyłka
 
(32)
Samsung Wągrowiec
 
(32)
Samsung Sierpc
 
(30)
Samsung Brzozów
 
(29)
Samsung Kamienna Góra
 
(29)
Samsung Bochnia
 
(28)
Samsung Morąg
 
(28)
Samsung Kłodzko
 
(27)
Samsung Łuków
 
(26)
Samsung Szczecinek
 
(26)
Samsung Skierniewice
 
(24)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Głubczyce
 
(24)
Samsung Myszków
 
(22)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Płońsk
 
(21)
Samsung Wyrazów
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Paczków
 
(20)
Samsung Brwinów
 
(19)
Samsung Mszana Dolna
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(18)
Samsung Koło
 
(18)
Samsung Szczyrk
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Zarszyn
 
(14)
Samsung Niwiska
 
(14)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Gryfice
 
(13)
Samsung Łosice
 
(13)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Bogdaniec
 
(13)
Samsung Stary Sącz
 
(13)
Samsung Jabłonna
 
(12)
Samsung Józefów
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Milicz
 
(12)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Krasnystaw
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Kluczbork
 
(11)
Samsung Libertów
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(10)
Samsung Wołów
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Ustroń
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Wałcz
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Ropczyce
 
(9)
Samsung Daleszyce
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Przeczyce
 
(9)
Samsung Poddębice
 
(9)
Samsung Koronowo
 
(9)