| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | SM-G531FZAAXEO |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy Grand Prime |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | szary |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 72.00 mm |
| Wysokość | 145.00 mm |
| Głębokość | 9.00 mm |
| Waga | 156.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.278 kg |
| Przekątna ekranu | 5.00 " |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 220 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 960 x 540 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 410 |
| Częstotliwość procesora | 1.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 2600 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Układ graficzny | Adreno 308 @500 MHz |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | BeiDou, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik geometryczny, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | radio |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 650 godz. |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bdf68138-c3b5-4102-85b5-553248501dd2
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3430)
Samsung Ełk
 
(599)
Samsung Kielce
 
(447)
Samsung Lublin
 
(435)
Samsung Gliwice
 
(224)
Samsung Opole
 
(143)
Samsung Sosnowiec
 
(119)
Samsung Elbląg
 
(101)
Samsung Zamość
 
(86)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(84)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(81)
Samsung Jelenia Góra
 
(62)
Samsung Legionowo
 
(53)
Samsung Przemyśl
 
(49)
Samsung Zgierz
 
(47)
Samsung Mysłowice
 
(46)
Samsung Wadowice
 
(44)
Samsung Poniatowa
 
(44)
Samsung Jarosław
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Żywiec
 
(41)
Samsung Stargard
 
(41)
Samsung Będzin
 
(41)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Samsung Puławy
 
(36)
Samsung Mikołów
 
(35)
Samsung Wągrowiec
 
(31)
Samsung Łuków
 
(29)
Samsung Kamienna Góra
 
(29)
Samsung Sierpc
 
(29)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Kłodzko
 
(26)
Samsung Brzozów
 
(25)
Samsung Kobyłka
 
(25)
Samsung Szczecinek
 
(24)
Samsung Nowy Targ
 
(23)
Samsung Skierniewice
 
(23)
Samsung Koło
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Głubczyce
 
(21)
Samsung Szczyrk
 
(20)
Samsung Myszków
 
(20)
Samsung Brwinów
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Paczków
 
(18)
Samsung Jabłonna
 
(18)
Samsung Limanowa
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Płońsk
 
(17)
Samsung Wyrazów
 
(17)
Samsung Krotoszyn
 
(17)
Samsung Stary Sącz
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Syców
 
(16)
Samsung Mszana Dolna
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Białogard
 
(15)
Samsung Hrubieszów
 
(15)
Samsung Bogdaniec
 
(15)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Gryfice
 
(14)
Samsung Lubsko
 
(14)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
Samsung Zarszyn
 
(14)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Ustroń
 
(13)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Pruszcz
 
(12)
Samsung Łęczna
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Daleszyce
 
(12)
Samsung Kluczbork
 
(12)
Samsung Łosice
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Wołów
 
(11)
Samsung Ropczyce
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Niwiska
 
(10)
Samsung Zelów
 
(10)
Samsung Józefów
 
(10)
Samsung Drwalew
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Komorniki
 
(10)
Samsung Szynwałd
 
(10)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(10)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Góra
 
(9)