| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy J3 2016 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | aluminium |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1280 px |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| Procesor | Spreadtrum SC9830 |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1,5 GB |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, alarm wibracyjny, radio, przypomnienia, kalendarz |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | SM-J330F |
| EAN (GTIN) | 8806088272351 |
| Szerokość | 70.30 mm |
| Wysokość | 143.20 mm |
| Głębokość | 8.20 mm |
| Waga | 138.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.350 kg |
| Przekątna ekranu | 5.00 " |
| Gęstość pikseli | 294 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.30 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pojemność akumulatora | 2400 mAh |
| Układ graficzny | ARM Mali-T720 |
| Maksymalny czas czuwania | 349 h |
| Kod taryfy celnej | 85171300 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6cf7eba5-c2e5-4a91-8ac7-be146cdb8df4
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3378)
Samsung Ełk
 
(598)
Samsung Kielce
 
(456)
Samsung Lublin
 
(445)
Samsung Gliwice
 
(225)
Samsung Opole
 
(141)
Samsung Sosnowiec
 
(118)
Samsung Elbląg
 
(100)
Samsung Zamość
 
(92)
Samsung Piaseczno
 
(91)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(82)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(80)
Samsung Jelenia Góra
 
(66)
Samsung Legionowo
 
(51)
Samsung Mysłowice
 
(49)
Samsung Przemyśl
 
(49)
Samsung Zgierz
 
(49)
Samsung Wadowice
 
(44)
Samsung Jarosław
 
(43)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Żywiec
 
(40)
Samsung Poniatowa
 
(40)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Samsung Stargard
 
(40)
Samsung Będzin
 
(40)
Samsung Mikołów
 
(36)
Samsung Puławy
 
(35)
Samsung Wągrowiec
 
(30)
Samsung Bochnia
 
(29)
Samsung Łuków
 
(29)
Samsung Sierpc
 
(29)
Samsung Kobyłka
 
(27)
Samsung Kamienna Góra
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Kłodzko
 
(27)
Samsung Nowy Targ
 
(26)
Samsung Brzozów
 
(25)
Samsung Szczecinek
 
(24)
Samsung Skierniewice
 
(23)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Brwinów
 
(20)
Samsung Koło
 
(20)
Samsung Szczyrk
 
(20)
Samsung Myszków
 
(20)
Samsung Głubczyce
 
(20)
Samsung Limanowa
 
(19)
Samsung Jabłonna
 
(18)
Samsung Mszana Dolna
 
(18)
Samsung Paczków
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Rydułtowy
 
(18)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Syców
 
(16)
Samsung Wyrazów
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Białogard
 
(15)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Płońsk
 
(15)
Samsung Hrubieszów
 
(15)
Samsung Bogdaniec
 
(14)
Samsung Stary Sącz
 
(14)
Samsung Zarszyn
 
(14)
Samsung Libertów
 
(14)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Kluczbork
 
(13)
Samsung Ustroń
 
(13)
Samsung Pruszcz
 
(12)
Samsung Łosice
 
(12)
Samsung Gryfice
 
(12)
Samsung Lubsko
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Daleszyce
 
(12)
Samsung Łęczna
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Krasnystaw
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Ropczyce
 
(11)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Bukowno
 
(10)
Samsung Józefów
 
(10)
Samsung Koluszki
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Wołów
 
(10)
Samsung Braniewo
 
(10)
Samsung Szynwałd
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Stęszew
 
(9)
Samsung Opalenica
 
(9)
Samsung Góra
 
(9)