O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Model telefonu | Galaxy J3 2016 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1280 px |
| Funkcje aparatu | zoom, lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Samsung Exynos 7570 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, alarm wibracyjny, radio, przypomnienia, kalendarz |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | SM-J330FZKDXEO |
| Szerokość | 70.30 mm |
| Wysokość | 143.20 mm |
| Głębokość | 8.20 mm |
| Waga | 142.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.300 kg |
| Przekątna ekranu | 5.00 " |
| Gęstość pikseli | 294 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pojemność akumulatora | 2400 mAh |
| Układ graficzny | ARM Mali-T720 |
| Maksymalny czas czuwania | 349 h |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: bc458462-145a-4940-929f-0b0e16596477
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3568)
Samsung Kielce
 
(578)
Samsung Ełk
 
(494)
Samsung Lublin
 
(439)
Samsung Gliwice
 
(228)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(169)
Samsung Opole
 
(154)
Samsung Sosnowiec
 
(135)
Samsung Elbląg
 
(108)
Samsung Zamość
 
(93)
Samsung Piaseczno
 
(88)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Samsung Jelenia Góra
 
(66)
Samsung Mysłowice
 
(55)
Samsung Legionowo
 
(53)
Samsung Zgierz
 
(51)
Samsung Wadowice
 
(49)
Samsung Stargard
 
(48)
Samsung Przemyśl
 
(46)
Samsung Puławy
 
(43)
Samsung Mikołów
 
(43)
Samsung Drwalew
 
(42)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Samsung Jarosław
 
(41)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Poniatowa
 
(40)
Samsung Żywiec
 
(37)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Wągrowiec
 
(33)
Samsung Morąg
 
(30)
Samsung Sierpc
 
(29)
Samsung Kobyłka
 
(29)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Łuków
 
(27)
Samsung Śrem
 
(26)
Samsung Szczecinek
 
(25)
Samsung Skierniewice
 
(24)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Myszków
 
(23)
Samsung Głubczyce
 
(23)
Samsung Brwinów
 
(22)
Samsung Kłodzko
 
(22)
Samsung Kamienna Góra
 
(22)
Samsung Chodzież
 
(22)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Mszana Dolna
 
(21)
Samsung Koło
 
(21)
Samsung Paczków
 
(20)
Samsung Płońsk
 
(20)
Samsung Łęczyca
 
(19)
Samsung Myślenice
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Brzozów
 
(19)
Samsung Krotoszyn
 
(17)
Samsung Limanowa
 
(17)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Samsung Hrubieszów
 
(16)
Samsung Janów Lubelski
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Syców
 
(15)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Wyrazów
 
(14)
Samsung Plewiska
 
(14)
Samsung Stary Sącz
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Słupca
 
(13)
Samsung Jabłonna
 
(13)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Łosice
 
(13)
Samsung Gryfice
 
(13)
Samsung Braniewo
 
(13)
Samsung Kluczbork
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Wołów
 
(12)
Samsung Bukowno
 
(11)
Samsung Józefów
 
(11)
Samsung Krasnystaw
 
(11)
Samsung Szczyrk
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Sosnowica
 
(11)
Samsung Ustroń
 
(11)
Samsung Libertów
 
(11)
Samsung Piekoszów
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Koluszki
 
(10)
Samsung Ropczyce
 
(10)
Samsung Daleszyce
 
(10)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Lubsko
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Zabierzów
 
(9)
Samsung Milicz
 
(9)
Samsung Góra
 
(9)
Samsung Drawsko
 
(9)