| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Model telefonu | Galaxy J7 Duo |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1280 px |
| Funkcje aparatu | zoom, autofocus, lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Samsung Exynos 7870 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 256 GB |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, funkcja głośnomówiąca, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 8801643235222 |
| Kod producenta | SM-J720F |
| Szerokość | 77.20 mm |
| Wysokość | 153.50 mm |
| Głębokość | 8.20 mm |
| Waga | 174.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 5.50 " |
| Gęstość pikseli | 267 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.60 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 3000 mAh |
| Układ graficzny | ARM Mali-T830 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1f28d840-1d7d-4f51-b79d-4f7b2c9f8c8d
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3430)
Samsung Ełk
 
(599)
Samsung Kielce
 
(447)
Samsung Lublin
 
(435)
Samsung Gliwice
 
(224)
Samsung Opole
 
(143)
Samsung Sosnowiec
 
(119)
Samsung Elbląg
 
(101)
Samsung Zamość
 
(86)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(84)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(81)
Samsung Jelenia Góra
 
(62)
Samsung Legionowo
 
(53)
Samsung Przemyśl
 
(49)
Samsung Zgierz
 
(47)
Samsung Mysłowice
 
(46)
Samsung Wadowice
 
(44)
Samsung Poniatowa
 
(44)
Samsung Jarosław
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Żywiec
 
(41)
Samsung Stargard
 
(41)
Samsung Będzin
 
(41)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Samsung Puławy
 
(36)
Samsung Mikołów
 
(35)
Samsung Wągrowiec
 
(31)
Samsung Łuków
 
(29)
Samsung Kamienna Góra
 
(29)
Samsung Sierpc
 
(29)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Kłodzko
 
(26)
Samsung Brzozów
 
(25)
Samsung Kobyłka
 
(25)
Samsung Szczecinek
 
(24)
Samsung Nowy Targ
 
(23)
Samsung Skierniewice
 
(23)
Samsung Koło
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Głubczyce
 
(21)
Samsung Szczyrk
 
(20)
Samsung Myszków
 
(20)
Samsung Brwinów
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Paczków
 
(18)
Samsung Jabłonna
 
(18)
Samsung Limanowa
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Płońsk
 
(17)
Samsung Wyrazów
 
(17)
Samsung Krotoszyn
 
(17)
Samsung Stary Sącz
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Syców
 
(16)
Samsung Mszana Dolna
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Białogard
 
(15)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Hrubieszów
 
(15)
Samsung Bogdaniec
 
(15)
Samsung Gryfice
 
(14)
Samsung Lubsko
 
(14)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
Samsung Zarszyn
 
(14)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Ustroń
 
(13)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Pruszcz
 
(12)
Samsung Łęczna
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Daleszyce
 
(12)
Samsung Kluczbork
 
(12)
Samsung Łosice
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Wołów
 
(11)
Samsung Ropczyce
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Niwiska
 
(10)
Samsung Zelów
 
(10)
Samsung Józefów
 
(10)
Samsung Drwalew
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Komorniki
 
(10)
Samsung Szynwałd
 
(10)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(10)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Góra
 
(9)