O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy Note 20 Ultra 5G |
| Typ | Smartfon |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 12 GB |
| System operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 13 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi Direct, Wi-Fi, NFC |
| Nawigacja | A-GPS, A-GLONASS |
| Pojemność akumulatora | 4400 mAh |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 842cf76e-0741-48ec-85e1-74c1a76373b3
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3381)
Samsung Ełk
 
(598)
Samsung Kielce
 
(460)
Samsung Lublin
 
(439)
Samsung Gliwice
 
(224)
Samsung Opole
 
(140)
Samsung Sosnowiec
 
(117)
Samsung Elbląg
 
(101)
Samsung Zamość
 
(86)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(83)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Samsung Jelenia Góra
 
(64)
Samsung Legionowo
 
(53)
Samsung Zgierz
 
(49)
Samsung Przemyśl
 
(48)
Samsung Wadowice
 
(44)
Samsung Jarosław
 
(42)
Samsung Stargard
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Mysłowice
 
(41)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Samsung Poniatowa
 
(40)
Samsung Żywiec
 
(40)
Samsung Będzin
 
(39)
Samsung Mikołów
 
(37)
Samsung Puławy
 
(35)
Samsung Wągrowiec
 
(32)
Samsung Bochnia
 
(29)
Samsung Sierpc
 
(29)
Samsung Nowy Targ
 
(27)
Samsung Kobyłka
 
(27)
Samsung Kamienna Góra
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Szczecinek
 
(26)
Samsung Brzozów
 
(25)
Samsung Skierniewice
 
(25)
Samsung Kłodzko
 
(25)
Samsung Łuków
 
(24)
Samsung Jabłonna
 
(22)
Samsung Głubczyce
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Myszków
 
(21)
Samsung Koło
 
(20)
Samsung Brwinów
 
(19)
Samsung Szczyrk
 
(19)
Samsung Paczków
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Rydułtowy
 
(18)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Kluczbork
 
(17)
Samsung Limanowa
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Wyrazów
 
(17)
Samsung Mszana Dolna
 
(16)
Samsung Krotoszyn
 
(16)
Samsung Syców
 
(16)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Stary Sącz
 
(15)
Samsung Białogard
 
(15)
Samsung Hrubieszów
 
(14)
Samsung Płońsk
 
(14)
Samsung Bogdaniec
 
(14)
Samsung Libertów
 
(14)
Samsung Czaplinek
 
(13)
Samsung Ustroń
 
(13)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Pruszcz
 
(12)
Samsung Łosice
 
(12)
Samsung Słupca
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Plewiska
 
(12)
Samsung Daleszyce
 
(12)
Samsung Łęczna
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Lubsko
 
(11)
Samsung Wołów
 
(11)
Samsung Ropczyce
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Józefów
 
(10)
Samsung Gryfice
 
(10)
Samsung Borówiec
 
(10)
Samsung Włodawa
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Szynwałd
 
(10)
Samsung Opalenica
 
(10)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Zelów
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Góra
 
(9)
Samsung Stęszew
 
(9)
Samsung Piekoszów
 
(9)
Samsung Bukowno
 
(9)