| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy S20 FE 5G |
| Kod producenta | 8806090813412 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | aluminium, metal, szkło, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 74.00 mm |
| Wysokość | 159.00 mm |
| Głębokość | 8.40 mm |
| Waga | 440.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.190 kg |
| Przekątna ekranu | 6.50 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 407 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 720p (HD), 1080p (FullHD) |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 865 |
| Częstotliwość procesora | 2.84 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4500 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Układ graficzny | Adreno 650 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik geometryczny, czujnik pola magnetycznego (Halla), czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas cyfrowy, magnetometr, żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | always on display, ładowanie indukcyjne, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, własne gry, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 160 |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 9a9f7681-0f45-4821-8ff6-dbf4bfa0cca7
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3431)
Samsung Ełk
 
(600)
Samsung Kielce
 
(447)
Samsung Lublin
 
(437)
Samsung Gliwice
 
(224)
Samsung Opole
 
(143)
Samsung Sosnowiec
 
(119)
Samsung Elbląg
 
(101)
Samsung Zamość
 
(85)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(84)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(81)
Samsung Jelenia Góra
 
(62)
Samsung Legionowo
 
(53)
Samsung Przemyśl
 
(51)
Samsung Mysłowice
 
(46)
Samsung Zgierz
 
(46)
Samsung Poniatowa
 
(44)
Samsung Wadowice
 
(44)
Samsung Będzin
 
(41)
Samsung Stargard
 
(41)
Samsung Jarosław
 
(41)
Samsung Żywiec
 
(41)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Samsung Puławy
 
(37)
Samsung Mikołów
 
(35)
Samsung Wągrowiec
 
(31)
Samsung Łuków
 
(29)
Samsung Kamienna Góra
 
(29)
Samsung Sierpc
 
(29)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Kłodzko
 
(26)
Samsung Brzozów
 
(25)
Samsung Kobyłka
 
(25)
Samsung Szczecinek
 
(24)
Samsung Nowy Targ
 
(23)
Samsung Skierniewice
 
(23)
Samsung Koło
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Głubczyce
 
(21)
Samsung Szczyrk
 
(20)
Samsung Myszków
 
(20)
Samsung Brwinów
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Paczków
 
(18)
Samsung Limanowa
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Płońsk
 
(17)
Samsung Krotoszyn
 
(17)
Samsung Wyrazów
 
(17)
Samsung Stary Sącz
 
(17)
Samsung Jabłonna
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Syców
 
(16)
Samsung Mszana Dolna
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Białogard
 
(15)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Hrubieszów
 
(15)
Samsung Bogdaniec
 
(15)
Samsung Gryfice
 
(14)
Samsung Lubsko
 
(14)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
Samsung Zarszyn
 
(14)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Ustroń
 
(13)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(12)
Samsung Pruszcz
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Daleszyce
 
(12)
Samsung Kluczbork
 
(12)
Samsung Łosice
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Wołów
 
(11)
Samsung Ropczyce
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Niwiska
 
(10)
Samsung Zelów
 
(10)
Samsung Józefów
 
(10)
Samsung Drwalew
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Komorniki
 
(10)
Samsung Szynwałd
 
(10)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(10)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Góra
 
(9)