| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Model telefonu | Galaxy S22 5G |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | Dynamic AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | zoom, optyczna stabilizacja obrazu, wykrywanie twarzy, panorama, autofocus, lampa błyskowa, samowyzwalacz, HDR, nagrywanie wideo, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K |
| Procesor | Samsung Exynos 2200 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi Direct, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, krokomierz, kompas, akcelerometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), czujnik geometryczny, magnetometr, żyroskop, barometr, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, tethering (hot-spot), szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), always on display, ładowanie indukcyjne |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Kod producenta | SM-S901BZKDEUE |
| Szerokość | 71.00 mm |
| Wysokość | 146.00 mm |
| Głębokość | 7.70 mm |
| Waga | 167.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 6.10 " |
| Gęstość pikseli | 425 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 10.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.80 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 3700 mAh |
| Układ graficzny | Samsung Xclipse 920 |
| Maksymalny czas czuwania | 260 |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c55f0c55-98bb-4b47-b326-56d53cb090da
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3525)
Samsung Kielce
 
(519)
Samsung Ełk
 
(499)
Samsung Lublin
 
(446)
Samsung Gliwice
 
(230)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(184)
Samsung Opole
 
(149)
Samsung Sosnowiec
 
(133)
Samsung Elbląg
 
(107)
Samsung Zamość
 
(95)
Samsung Piaseczno
 
(84)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Samsung Jelenia Góra
 
(65)
Samsung Mysłowice
 
(53)
Samsung Zgierz
 
(50)
Samsung Przemyśl
 
(49)
Samsung Stargard
 
(49)
Samsung Wadowice
 
(49)
Samsung Puławy
 
(47)
Samsung Legionowo
 
(47)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Samsung Mikołów
 
(43)
Samsung Jarosław
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Drwalew
 
(41)
Samsung Poniatowa
 
(40)
Samsung Żywiec
 
(36)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Wągrowiec
 
(32)
Samsung Sierpc
 
(31)
Samsung Morąg
 
(30)
Samsung Kobyłka
 
(29)
Samsung Łuków
 
(27)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Śrem
 
(27)
Samsung Szczecinek
 
(25)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Brwinów
 
(23)
Samsung Głubczyce
 
(23)
Samsung Skierniewice
 
(23)
Samsung Kłodzko
 
(22)
Samsung Myszków
 
(22)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Mszana Dolna
 
(21)
Samsung Koło
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Kamienna Góra
 
(21)
Samsung Krotoszyn
 
(20)
Samsung Płońsk
 
(20)
Samsung Paczków
 
(19)
Samsung Łęczyca
 
(19)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Brzozów
 
(19)
Samsung Myślenice
 
(18)
Samsung Limanowa
 
(18)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Szczyrk
 
(15)
Samsung Hrubieszów
 
(15)
Samsung Stary Sącz
 
(15)
Samsung Słupca
 
(14)
Samsung Białogard
 
(14)
Samsung Plewiska
 
(14)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Wyrazów
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Samsung Jabłonna
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Braniewo
 
(13)
Samsung Kluczbork
 
(13)
Samsung Annopol
 
(13)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Łosice
 
(12)
Samsung Gryfice
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Józefów
 
(11)
Samsung Krasnystaw
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Wołów
 
(11)
Samsung Sosnowica
 
(11)
Samsung Libertów
 
(11)
Samsung Ustroń
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Lubsko
 
(10)
Samsung Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Samsung Przeczyce
 
(10)
Samsung Ropczyce
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Koluszki
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Daleszyce
 
(9)
Samsung Koronowo
 
(9)