| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 1,5 GB |
| Model telefonu | Galaxy S3 Neo |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1280 px |
| Funkcje aparatu | autofocus, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | inny |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 3G |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, radio, przypomnienia, kalendarz |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | GT-I9301I |
| Szerokość | 71.00 mm |
| Wysokość | 137.00 mm |
| Głębokość | 9.00 mm |
| Waga | 132.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.132 kg |
| Przekątna ekranu | 4.80 " |
| Gęstość pikseli | 306 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.90 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pojemność akumulatora | 2100 mAh |
| Układ graficzny | ARM Mali-400 |
| Maksymalny czas czuwania | 330 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: baa531e8-7043-468e-8812-3fbfb7edcc48
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3427)
Samsung Ełk
 
(600)
Samsung Kielce
 
(457)
Samsung Lublin
 
(431)
Samsung Gliwice
 
(226)
Samsung Opole
 
(141)
Samsung Sosnowiec
 
(119)
Samsung Elbląg
 
(102)
Samsung Zamość
 
(90)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(82)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(76)
Samsung Jelenia Góra
 
(61)
Samsung Przemyśl
 
(50)
Samsung Legionowo
 
(50)
Samsung Mysłowice
 
(49)
Samsung Stargard
 
(45)
Samsung Zgierz
 
(45)
Samsung Wadowice
 
(44)
Samsung Poniatowa
 
(42)
Samsung Jarosław
 
(42)
Samsung Będzin
 
(41)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Żywiec
 
(40)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Samsung Mikołów
 
(38)
Samsung Puławy
 
(38)
Samsung Wągrowiec
 
(32)
Samsung Łuków
 
(29)
Samsung Kamienna Góra
 
(29)
Samsung Sierpc
 
(29)
Samsung Bochnia
 
(28)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Kobyłka
 
(26)
Samsung Kłodzko
 
(26)
Samsung Brzozów
 
(24)
Samsung Skierniewice
 
(24)
Samsung Szczecinek
 
(23)
Samsung Nowy Targ
 
(22)
Samsung Koło
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Szczyrk
 
(20)
Samsung Myszków
 
(20)
Samsung Brwinów
 
(19)
Samsung Paczków
 
(19)
Samsung Głubczyce
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Jabłonna
 
(17)
Samsung Krotoszyn
 
(17)
Samsung Płońsk
 
(17)
Samsung Stary Sącz
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Mszana Dolna
 
(16)
Samsung Wyrazów
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Hrubieszów
 
(15)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Bogdaniec
 
(15)
Samsung Białogard
 
(14)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Gryfice
 
(14)
Samsung Lubsko
 
(14)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(14)
Samsung Zarszyn
 
(14)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Daleszyce
 
(13)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(12)
Samsung Słupca
 
(12)
Samsung Pruszcz
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Kluczbork
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Poddębice
 
(12)
Samsung Łosice
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Drwalew
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Wołów
 
(11)
Samsung Ropczyce
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Samsung Ustroń
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Niwiska
 
(10)
Samsung Józefów
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Szynwałd
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Zelów
 
(9)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Stęszew
 
(9)