| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 1,5 GB |
| Model telefonu | Galaxy S3 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1280 px |
| Funkcje aparatu | zoom, optyczna stabilizacja obrazu, autofocus, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Samsung Exynos 4212 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, DLNA |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | microUSB typ B |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, przypomnienia, kalendarz |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | GT-I9305 |
| Szerokość | 71.00 mm |
| Wysokość | 137.00 mm |
| Głębokość | 9.00 mm |
| Waga | 133.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.133 kg |
| Przekątna ekranu | 4.80 " |
| Gęstość pikseli | 306 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.90 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pojemność akumulatora | 2100 mAh |
| Maksymalny czas czuwania | 390 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 060b7a83-691c-4d95-a7e8-7774b6ef3b00
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3552)
Samsung Kielce
 
(582)
Samsung Ełk
 
(497)
Samsung Lublin
 
(440)
Samsung Gliwice
 
(230)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(172)
Samsung Opole
 
(151)
Samsung Sosnowiec
 
(133)
Samsung Elbląg
 
(107)
Samsung Zamość
 
(92)
Samsung Piaseczno
 
(87)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Samsung Jelenia Góra
 
(65)
Samsung Mysłowice
 
(55)
Samsung Zgierz
 
(51)
Samsung Stargard
 
(51)
Samsung Legionowo
 
(50)
Samsung Wadowice
 
(49)
Samsung Puławy
 
(47)
Samsung Przemyśl
 
(46)
Samsung Mikołów
 
(43)
Samsung Drwalew
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Samsung Jarosław
 
(41)
Samsung Poniatowa
 
(40)
Samsung Żywiec
 
(36)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Wągrowiec
 
(33)
Samsung Sierpc
 
(30)
Samsung Kobyłka
 
(30)
Samsung Morąg
 
(30)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Łuków
 
(27)
Samsung Nowy Targ
 
(25)
Samsung Skierniewice
 
(24)
Samsung Szczecinek
 
(24)
Samsung Głubczyce
 
(23)
Samsung Brwinów
 
(23)
Samsung Myszków
 
(23)
Samsung Mszana Dolna
 
(22)
Samsung Kłodzko
 
(22)
Samsung Kamienna Góra
 
(21)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Koło
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Paczków
 
(20)
Samsung Płońsk
 
(20)
Samsung Łęczyca
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Brzozów
 
(19)
Samsung Limanowa
 
(18)
Samsung Myślenice
 
(18)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(17)
Samsung Hrubieszów
 
(16)
Samsung Janów Lubelski
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Szczyrk
 
(15)
Samsung Stary Sącz
 
(15)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Wyrazów
 
(14)
Samsung Plewiska
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Słupca
 
(13)
Samsung Jabłonna
 
(13)
Samsung Gryfice
 
(13)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Braniewo
 
(13)
Samsung Kluczbork
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Wołów
 
(12)
Samsung Bukowno
 
(11)
Samsung Józefów
 
(11)
Samsung Łosice
 
(11)
Samsung Krasnystaw
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Sosnowica
 
(11)
Samsung Ustroń
 
(11)
Samsung Libertów
 
(11)
Samsung Piekoszów
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Lubsko
 
(10)
Samsung Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Samsung Zabierzów
 
(10)
Samsung Ropczyce
 
(10)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Bogdaniec
 
(9)
Samsung Koluszki
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Daleszyce
 
(9)
Samsung Milicz
 
(9)
Samsung Góra
 
(9)