| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Model telefonu | Galaxy S4 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | zoom, optyczna stabilizacja obrazu, wykrywanie twarzy, panorama, autofocus, lampa błyskowa, samowyzwalacz, HDR, nagrywanie wideo, cyfrowa stabilizacja obrazu, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 3G |
| Nawigacja | A-GPS |
| Czujniki | czujnik światła, czujnik temperatury, akcelerometr, magnetometr, żyroskop, barometr, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje | szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, dyktafon, kalendarz |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | B |
| EAN (GTIN) | 8806085501652 |
| Kod producenta | GT-I9506 |
| Szerokość | 69.80 mm |
| Wysokość | 136.60 mm |
| Głębokość | 7.90 mm |
| Waga | 130.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.280 kg |
| Przekątna ekranu | 5.00 " |
| Gęstość pikseli | 441 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 2.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.90 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pojemność akumulatora | 2600 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 610 |
| Maksymalny czas czuwania | 5000mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4dbe2a02-486e-4f69-823d-e89476afdf3b
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3504)
Samsung Ełk
 
(619)
Samsung Kielce
 
(467)
Samsung Lublin
 
(431)
Samsung Gliwice
 
(238)
Samsung Opole
 
(150)
Samsung Sosnowiec
 
(130)
Samsung Elbląg
 
(106)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(104)
Samsung Zamość
 
(88)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(80)
Samsung Jelenia Góra
 
(66)
Samsung Stargard
 
(54)
Samsung Mysłowice
 
(54)
Samsung Przemyśl
 
(50)
Samsung Legionowo
 
(49)
Samsung Wadowice
 
(47)
Samsung Zgierz
 
(46)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Samsung Poniatowa
 
(42)
Samsung Jarosław
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Puławy
 
(41)
Samsung Mikołów
 
(39)
Samsung Żywiec
 
(38)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Wągrowiec
 
(32)
Samsung Kobyłka
 
(31)
Samsung Sierpc
 
(30)
Samsung Brzozów
 
(29)
Samsung Morąg
 
(28)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Kłodzko
 
(27)
Samsung Łuków
 
(26)
Samsung Skierniewice
 
(25)
Samsung Kamienna Góra
 
(24)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Drwalew
 
(23)
Samsung Szczecinek
 
(23)
Samsung Głubczyce
 
(23)
Samsung Myszków
 
(22)
Samsung Wyrazów
 
(21)
Samsung Płońsk
 
(21)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Mszana Dolna
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Paczków
 
(20)
Samsung Brwinów
 
(19)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(18)
Samsung Koło
 
(18)
Samsung Rydułtowy
 
(18)
Samsung Szczyrk
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Stary Sącz
 
(15)
Samsung Limanowa
 
(15)
Samsung Zarszyn
 
(14)
Samsung Niwiska
 
(14)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Hrubieszów
 
(14)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Gryfice
 
(13)
Samsung Łosice
 
(13)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Bogdaniec
 
(13)
Samsung Daleszyce
 
(13)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Milicz
 
(13)
Samsung Józefów
 
(12)
Samsung Jabłonna
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Krasnystaw
 
(11)
Samsung Kluczbork
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Libertów
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(10)
Samsung Wołów
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Ustroń
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Wałcz
 
(9)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Ropczyce
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Przeczyce
 
(9)