| Stan | Bardzo dobry |
| Funkcje aparatu | autofocus, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, zoom |
| Częstotliwość procesora | 1.4 GHz |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Pojemność akumulatora | 2100 mAh |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio) |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| System operacyjny | Android |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalendarz, kalkulator, przypomnienia, radio |
| Typ | Smartfon |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 2 Mpx |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Waga | 130 g |
| Kod producenta | GT-I9505ZWAXEO |
| Ekran dotykowy | tak |
| Nawigacja | GPS |
| Kolor | biały |
| Marka telefonu | Samsung |
| Transmisja danych | 3G |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1280 px |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Przekątna ekranu | 5 " |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13 Mpx |
| Opcje SIM | Single SIM |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0d20be18-5531-4949-8793-8fd9d1fd8d5e
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3531)
Samsung Kielce
 
(517)
Samsung Ełk
 
(498)
Samsung Lublin
 
(444)
Samsung Gliwice
 
(230)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(188)
Samsung Opole
 
(151)
Samsung Sosnowiec
 
(131)
Samsung Elbląg
 
(106)
Samsung Zamość
 
(93)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(73)
Samsung Jelenia Góra
 
(65)
Samsung Mysłowice
 
(54)
Samsung Zgierz
 
(52)
Samsung Stargard
 
(51)
Samsung Puławy
 
(50)
Samsung Przemyśl
 
(50)
Samsung Wadowice
 
(49)
Samsung Legionowo
 
(47)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(45)
Samsung Jarosław
 
(43)
Samsung Mikołów
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Drwalew
 
(41)
Samsung Poniatowa
 
(40)
Samsung Żywiec
 
(36)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Wągrowiec
 
(32)
Samsung Sierpc
 
(30)
Samsung Morąg
 
(30)
Samsung Kobyłka
 
(29)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Łuków
 
(27)
Samsung Szczecinek
 
(25)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Głubczyce
 
(24)
Samsung Skierniewice
 
(24)
Samsung Kłodzko
 
(22)
Samsung Myszków
 
(22)
Samsung Kamienna Góra
 
(22)
Samsung Brwinów
 
(21)
Samsung Mszana Dolna
 
(21)
Samsung Paczków
 
(21)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Koło
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Płońsk
 
(20)
Samsung Łęczyca
 
(19)
Samsung Brzozów
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Krotoszyn
 
(18)
Samsung Myślenice
 
(18)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Samsung Wyrazów
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Limanowa
 
(17)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Szczyrk
 
(15)
Samsung Hrubieszów
 
(15)
Samsung Stary Sącz
 
(15)
Samsung Białogard
 
(14)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Plewiska
 
(14)
Samsung Słupca
 
(14)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Samsung Jabłonna
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Braniewo
 
(13)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(13)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Łosice
 
(12)
Samsung Gryfice
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Piekoszów
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Józefów
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Sosnowica
 
(11)
Samsung Kluczbork
 
(11)
Samsung Libertów
 
(11)
Samsung Ustroń
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Lubsko
 
(10)
Samsung Wołów
 
(10)
Samsung Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Samsung Ropczyce
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Wałcz
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Drawsko
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Przeczyce
 
(9)
Samsung Daleszyce
 
(9)
Samsung Koronowo
 
(9)