| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 1,5 GB |
| Model telefonu | Galaxy S5 mini |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1280 px |
| Funkcje aparatu | autofocus, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD) |
| Procesor | Samsung Exynos 3470 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, IrDA, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | microUSB typ B |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, przypomnienia, kalendarz |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod producenta | SM-G800F |
| Szerokość | 65.00 mm |
| Wysokość | 131.00 mm |
| Głębokość | 9.00 mm |
| Waga | 120.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.120 kg |
| Przekątna ekranu | 4.50 " |
| Gęstość pikseli | 326 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 8.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 2.10 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 1.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Pojemność akumulatora | 2100 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 330 |
| Maksymalny czas czuwania | 390 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c8900768-d6d5-4f80-92fb-30239ce60989
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3492)
Samsung Ełk
 
(616)
Samsung Kielce
 
(488)
Samsung Lublin
 
(426)
Samsung Gliwice
 
(230)
Samsung Opole
 
(146)
Samsung Sosnowiec
 
(123)
Samsung Elbląg
 
(105)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(103)
Samsung Zamość
 
(88)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(82)
Samsung Jelenia Góra
 
(59)
Samsung Mysłowice
 
(55)
Samsung Stargard
 
(50)
Samsung Przemyśl
 
(49)
Samsung Legionowo
 
(49)
Samsung Wadowice
 
(47)
Samsung Drwalew
 
(45)
Samsung Zgierz
 
(45)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Samsung Poniatowa
 
(42)
Samsung Jarosław
 
(42)
Samsung Puławy
 
(41)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Mikołów
 
(41)
Samsung Żywiec
 
(40)
Samsung Wągrowiec
 
(35)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Kobyłka
 
(30)
Samsung Kamienna Góra
 
(30)
Samsung Sierpc
 
(30)
Samsung Bochnia
 
(28)
Samsung Kłodzko
 
(28)
Samsung Skierniewice
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Brzozów
 
(26)
Samsung Łuków
 
(26)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Szczecinek
 
(23)
Samsung Głubczyce
 
(23)
Samsung Myszków
 
(22)
Samsung Szczyrk
 
(21)
Samsung Wyrazów
 
(21)
Samsung Limanowa
 
(21)
Samsung Mszana Dolna
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Brwinów
 
(20)
Samsung Paczków
 
(20)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Płońsk
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Koło
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Stary Sącz
 
(15)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Niwiska
 
(14)
Samsung Gryfice
 
(14)
Samsung Łosice
 
(14)
Samsung Bogdaniec
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Hrubieszów
 
(13)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Jabłonna
 
(12)
Samsung Józefów
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Włodawa
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Kluczbork
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Wałcz
 
(10)
Samsung Zambrów
 
(10)
Samsung Wołów
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Daleszyce
 
(10)
Samsung Milicz
 
(10)
Samsung Ustroń
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Zelów
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Ropczyce
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)