| Stan | Bardzo dobry |
| Kod producenta | SM-G935FZKAXEO |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Inny model |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Szerokość | 72.60 mm |
| Wysokość | 150.90 mm |
| Głębokość | 7.70 mm |
| Waga | 157.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.157 kg |
| Przekątna ekranu | 5.50 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 534 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 1440 x 2560 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 720p (HD), 1080p (FullHD) |
| Procesor | Samsung Exynos 8890 |
| Częstotliwość procesora | 2.30 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Pamięć RAM | 4 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 3600 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 200 GB |
| Układ graficzny | Adreno 530 |
| Komunikacja | Bluetooth, DLNA, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, magnetometr, pulsometr, żyroskop |
| Złącza | microUSB typ B |
| Funkcje | always on display, ładowanie indukcyjne, odblokowanie za pomocą odcisku palca, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, radio, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 100 h |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8a274883-13f7-40cf-9fa5-9c764e21d569
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3681)
Samsung Ełk
 
(624)
Samsung Kielce
 
(486)
Samsung Lublin
 
(458)
Samsung Gliwice
 
(228)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(158)
Samsung Opole
 
(146)
Samsung Sosnowiec
 
(122)
Samsung Elbląg
 
(104)
Samsung Zamość
 
(92)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(82)
Samsung Jelenia Góra
 
(60)
Samsung Mysłowice
 
(59)
Samsung Przemyśl
 
(51)
Samsung Stargard
 
(50)
Samsung Legionowo
 
(49)
Samsung Wadowice
 
(47)
Samsung Zgierz
 
(43)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Samsung Poniatowa
 
(42)
Samsung Mikołów
 
(42)
Samsung Jarosław
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Żywiec
 
(40)
Samsung Puławy
 
(39)
Samsung Wągrowiec
 
(35)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Sierpc
 
(30)
Samsung Kamienna Góra
 
(30)
Samsung Kłodzko
 
(29)
Samsung Łuków
 
(28)
Samsung Kobyłka
 
(28)
Samsung Bochnia
 
(28)
Samsung Skierniewice
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Szczecinek
 
(26)
Samsung Brzozów
 
(25)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Myszków
 
(22)
Samsung Głubczyce
 
(22)
Samsung Wyrazów
 
(21)
Samsung Szczyrk
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Brwinów
 
(20)
Samsung Mszana Dolna
 
(20)
Samsung Krotoszyn
 
(19)
Samsung Drwalew
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Płońsk
 
(18)
Samsung Paczków
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Koło
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Stary Sącz
 
(15)
Samsung Gryfice
 
(14)
Samsung Łosice
 
(14)
Samsung Niwiska
 
(14)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Jabłonna
 
(12)
Samsung Józefów
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Bogdaniec
 
(12)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Włodawa
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Wołów
 
(11)
Samsung Kluczbork
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Wałcz
 
(10)
Samsung Zambrów
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Daleszyce
 
(10)
Samsung Ćwiklice
 
(10)
Samsung Milicz
 
(10)
Samsung Ustroń
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Zelów
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Lubsko
 
(9)
Samsung Ropczyce
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)