O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Model tabletu | Galaxy Tab 2 7.0 |
| Transmisja danych | 3G |
| Kolor | szary |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio) |
| System operacyjny | Android |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| Akumulator | litowo-jonowy |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD PLS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1024 x 600 |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Przekątna ekranu | 7.00 " |
| Kod producenta | GT-P3100TSAXEO |
| Waga | 344.00 g |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 3.20 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 0.30 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 4000 mAh |
| Gęstość pikseli | 170 ppi |
Oferta: b3a6d14b-d1d3-4fab-b015-23ab60af4172
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(441)
Urządzenia Warszawa
 
(432)
Urządzenia Kielce
 
(97)
Urządzenia Gdańsk
 
(71)
Urządzenia Gliwice
 
(68)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(65)
Urządzenia Szczecin
 
(56)
Urządzenia Rzeszów
 
(43)
Urządzenia Lublin
 
(30)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(30)
Urządzenia Radom
 
(21)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Sosnowiec
 
(15)
Urządzenia Inowrocław
 
(15)
Urządzenia Konin
 
(14)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Wałbrzych
 
(14)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(14)
Urządzenia Słupsk
 
(13)
Urządzenia Chorzów
 
(13)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(13)
Urządzenia Jaworzno
 
(13)
Urządzenia Zamość
 
(12)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Opole
 
(11)
Urządzenia Pruszków
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Stargard
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Legnica
 
(10)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Elbląg
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Puławy
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Przemyśl
 
(8)
Urządzenia Leszno
 
(7)
Urządzenia Baranowo
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Bielawa
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Siedlce
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Kobyłka
 
(6)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Urządzenia Brwinów
 
(5)
Urządzenia Lipno
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Bochnia
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Olszyny
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Krępsko
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Łęczna
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Żywiec
 
(4)
Urządzenia Gubin
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(4)
Urządzenia Będzin
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Żory
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)