| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Model tabletu | Galaxy Tab S7 (T870) |
| Transmisja danych | brak |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Kolor | czarny |
| Materiał | aluminium |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, czytnik linii papilarnych, kompas cyfrowy |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| System operacyjny | Android |
| Funkcje aparatu | wykrywanie twarzy, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Akumulator | litowo-jonowy |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD IPS |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1600 x 2560 |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Zawiera baterie | tak |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| Przekątna ekranu | 11.00 " |
| EAN (GTIN) | 8806090604546 |
| Kod producenta | SM-T870NZKAEUE |
| Szerokość | 253.80 mm |
| Wysokość | 165.30 mm |
| Głębokość | 6.30 mm |
| Waga | 495.00 g |
| Układ graficzny | Adreno 650 |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 8.00 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 8000 mAh |
| Model procesora | Qualcomm Snapdragon 865 Pro |
| Częstotliwość procesora | 2.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ee07dbb6-6a06-4f9c-ae02-329f3c2d6f91
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(441)
Urządzenia Warszawa
 
(427)
Urządzenia Kielce
 
(98)
Urządzenia Gdańsk
 
(73)
Urządzenia Gliwice
 
(68)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(65)
Urządzenia Szczecin
 
(52)
Urządzenia Rzeszów
 
(42)
Urządzenia Lublin
 
(30)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(30)
Urządzenia Radom
 
(22)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Sosnowiec
 
(15)
Urządzenia Konin
 
(14)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(14)
Urządzenia Inowrocław
 
(14)
Urządzenia Trzebnica
 
(14)
Urządzenia Wałbrzych
 
(14)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(13)
Urządzenia Słupsk
 
(13)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(11)
Urządzenia Elbląg
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Stargard
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Chorzów
 
(10)
Urządzenia Legnica
 
(10)
Urządzenia Zamość
 
(9)
Urządzenia Opole
 
(9)
Urządzenia Pabianice
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Zgorzelec
 
(9)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Jaworzno
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Leszno
 
(7)
Urządzenia Baranowo
 
(7)
Urządzenia Pruszków
 
(7)
Urządzenia Piaseczno
 
(7)
Urządzenia Kobyłka
 
(7)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Świdnica
 
(6)
Urządzenia Mysłowice
 
(6)
Urządzenia Bielawa
 
(6)
Urządzenia Siedlce
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Brwinów
 
(5)
Urządzenia Lipno
 
(5)
Urządzenia Turek
 
(5)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Zgierz
 
(5)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Gubin
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Bochnia
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Będzin
 
(4)
Urządzenia Żywiec
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)
Urządzenia Puławy
 
(4)
Urządzenia Łęczna
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Żory
 
(4)
Urządzenia Krępsko
 
(4)
Urządzenia Krosno
 
(4)
Urządzenia Olszyny
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)