| Stan | Bardzo dobry |
| Model tabletu | Galaxy Tab S8+ (X800) |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Slot karty pamięci | tak |
| Transmisja danych | brak |
| Głębokość | 5.70 mm |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Częstotliwość procesora | 3.00 GHz |
| Model procesora | Qualcomm Snapdragon 8 gen 1 SM8450 |
| Materiał | metal, szkło |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, szybkie ładowanie |
| Waga | 567.00 g |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Kod producenta | SM-X800NZAAEUE |
| Nawigacja | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Gęstość pikseli | 266 ppi |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 1024 x 600 |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa, nagrywanie wideo, samowyzwalacz |
| System operacyjny | Android |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), czujnik światła, żyroskop |
| Układ graficzny | Adreno 730 |
| Szerokość | 285.00 mm |
| Przekątna ekranu | 12.40 " |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12.00 Mpx |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.567 kg |
| Wysokość | 185.00 mm |
| Pojemność akumulatora | 10090 mAh |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Kolor | grafitowy |
| Akumulator | litowo-jonowy |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Marka | Samsung |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Ekran dotykowy | tak |
O przedmiocie
Oferta: 3da1fea0-0c29-44c2-b593-05907c3f6923
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Kamienna Góra
 
(437)
Urządzenia Warszawa
 
(420)
Urządzenia Kielce
 
(91)
Urządzenia Gliwice
 
(72)
Urządzenia Gdańsk
 
(71)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(70)
Urządzenia Szczecin
 
(56)
Urządzenia Rzeszów
 
(43)
Urządzenia Lublin
 
(31)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(30)
Urządzenia Radom
 
(21)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Trzebnica
 
(17)
Urządzenia Inowrocław
 
(15)
Urządzenia Jaworzno
 
(15)
Urządzenia Wałbrzych
 
(15)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(15)
Urządzenia Słupsk
 
(14)
Urządzenia Sosnowiec
 
(14)
Urządzenia Chorzów
 
(13)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(13)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(13)
Urządzenia Zamość
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Pruszków
 
(11)
Urządzenia Elbląg
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Konin
 
(10)
Urządzenia Stargard
 
(9)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Puławy
 
(8)
Urządzenia Zgorzelec
 
(8)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Piaseczno
 
(8)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Baranowo
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Przemyśl
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Leszno
 
(7)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Żory
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Bielawa
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Kobyłka
 
(6)
Urządzenia Zgierz
 
(6)
Urządzenia Siedlce
 
(6)
Urządzenia Turek
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Brwinów
 
(5)
Urządzenia Lipno
 
(5)
Urządzenia Bochnia
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Wieleń
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Gubin
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Mysłowice
 
(4)
Urządzenia Olszyny
 
(4)
Urządzenia Będzin
 
(4)
Urządzenia Nysa
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Żywiec
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)