| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Przekątna ekranu | 12.40 " |
| Model tabletu | inny |
| EAN (GTIN) | 8806094150223 |
| Kod producenta | SM-X800NZABEUE |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal, szkło |
| Szerokość | 285.00 mm |
| Wysokość | 185.00 mm |
| Głębokość | 5.70 mm |
| Waga | 567.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.567 kg |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | brak |
| Nawigacja | BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), czujnik światła, żyroskop |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca, szybkie ładowanie |
| System operacyjny | Android |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, HDR, nagrywanie wideo, wykrywanie twarzy, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Akumulator | litowo-jonowy |
| Pojemność akumulatora | 10090 mAh |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 266 ppi |
| Model procesora | Qualcomm Snapdragon 8 gen 1 SM8450 |
| Częstotliwość procesora | 3.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Klasa efektywności energetycznej | brak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8cd0d1bd-cfde-4ced-a5bd-e5a0bbbe874b
Podobne wyszukiwania
Urządzenia Warszawa
 
(456)
Urządzenia Kamienna Góra
 
(440)
Urządzenia Kielce
 
(91)
Urządzenia Gdańsk
 
(73)
Urządzenia Gliwice
 
(71)
Urządzenia Góra Kalwaria
 
(68)
Urządzenia Szczecin
 
(56)
Urządzenia Rzeszów
 
(43)
Urządzenia Bydgoszcz
 
(30)
Urządzenia Lublin
 
(29)
Urządzenia Pyrzyce
 
(21)
Urządzenia Radom
 
(20)
Urządzenia Trzebnica
 
(17)
Urządzenia Inowrocław
 
(15)
Urządzenia Sosnowiec
 
(15)
Urządzenia Wałbrzych
 
(15)
Urządzenia Biała Podlaska
 
(14)
Urządzenia Jaworzno
 
(14)
Urządzenia Słupsk
 
(14)
Urządzenia Ostrów Wielkopolski
 
(13)
Urządzenia Piotrków Trybunalski
 
(13)
Urządzenia Chorzów
 
(13)
Urządzenia Elbląg
 
(13)
Urządzenia Zamość
 
(12)
Urządzenia Pruszków
 
(11)
Urządzenia Ełk
 
(11)
Urządzenia Legnica
 
(10)
Urządzenia Sieradz
 
(10)
Urządzenia Konin
 
(10)
Urządzenia Opole
 
(10)
Urządzenia Mikołów
 
(9)
Urządzenia Grójec
 
(8)
Urządzenia Zgorzelec
 
(8)
Urządzenia Otwock
 
(8)
Urządzenia Stargard
 
(8)
Urządzenia Dunkowa
 
(8)
Urządzenia Wągrowiec
 
(8)
Urządzenia Pabianice
 
(8)
Urządzenia Przemyśl
 
(8)
Urządzenia Tomaszów Mazowiecki
 
(8)
Urządzenia Puławy
 
(8)
Urządzenia Kalisz
 
(7)
Urządzenia Siemianowice Śląskie
 
(7)
Urządzenia Włocławek
 
(7)
Urządzenia Leszno
 
(7)
Urządzenia Baranowo
 
(7)
Urządzenia Piaseczno
 
(7)
Urządzenia Bolesławiec
 
(6)
Urządzenia Tczew
 
(6)
Urządzenia Zgierz
 
(6)
Urządzenia Siedlce
 
(6)
Urządzenia Dębica
 
(6)
Urządzenia Tarnowskie Góry
 
(6)
Urządzenia Kobyłka
 
(6)
Urządzenia Bielawa
 
(6)
Urządzenia Jelenia Góra
 
(6)
Urządzenia Turek
 
(6)
Urządzenia Mińsk Mazowiecki
 
(5)
Urządzenia Ostrowiec Świętokrzyski
 
(5)
Urządzenia Brwinów
 
(5)
Urządzenia Lipno
 
(5)
Urządzenia Wodzisław Śląski
 
(5)
Urządzenia Kutno
 
(5)
Urządzenia Dobra
 
(5)
Urządzenia Bochnia
 
(5)
Urządzenia Wieleń
 
(5)
Urządzenia Szczecinek
 
(5)
Urządzenia Świdnica
 
(5)
Urządzenia Żory
 
(5)
Urządzenia Łęczna
 
(5)
Urządzenia Banino
 
(4)
Urządzenia Gniezno
 
(4)
Urządzenia Pniewy
 
(4)
Urządzenia Trawniki
 
(4)
Urządzenia Lisi Ogon
 
(4)
Urządzenia Reda
 
(4)
Urządzenia Mysłowice
 
(4)
Urządzenia Będzin
 
(4)
Urządzenia Bielsko-Biała
 
(4)
Urządzenia Wadowice
 
(4)
Urządzenia Ośno Lubuskie
 
(4)
Urządzenia Żywiec
 
(4)
Urządzenia Zawiercie
 
(4)
Urządzenia Skierniewice
 
(4)
Urządzenia Piastów
 
(4)
Urządzenia Olkusz
 
(4)
Urządzenia Suwałki
 
(4)
Urządzenia Ozorków
 
(4)
Urządzenia Zduńska Wola
 
(4)
Urządzenia Gubin
 
(4)
Urządzenia Nysa
 
(4)
Urządzenia Wołomin
 
(4)
Urządzenia Gostyń
 
(4)
Urządzenia Chodzież
 
(4)
Urządzenia Olszyny
 
(4)
Urządzenia Legionowo
 
(4)