| Stan | Uszkodzony |
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy Watch 4 (R860) |
| Kolor | różowy |
| Rodzaj | smartwatch |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie, chodzenie, joga, jazda na rowerze, fitness |
| Kolor koperty | złoty |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | aluminium |
| Rozmiar paska | S/M |
| Kształt koperty | okrągła |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | czujnik światła, krokomierz, kompas, pulsometr, akcelerometr, żyroskop, barometr |
| System operacyjny | Android Wear |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | nie |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | brak |
| Zawiera baterie | tak |
| Rozmiar koperty | 40 mm |
| Stan opakowania | brak opakowania |
| EAN (GTIN) | 8806092559059 |
| Kod producenta | SM-R860NZDAEUE |
| Szerokość koperty | 40.40 mm |
| Wysokość koperty | 40.40 mm |
| Grubość koperty | 9.80 mm |
| Długość paska / bransolety | 45.00 mm |
| Szerokość paska | 20.00 mm |
| Waga | 190.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.026 kg |
| Wbudowana pamięć | 16384 MB |
| Pojemność akumulatora | 247 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 80ef1a1e-dbd5-4cbc-b8fb-85774470c6ab
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(1004)
Smartwatche Lublin
 
(122)
Smartwatche Kielce
 
(77)
Smartwatche Gliwice
 
(70)
Smartwatche Opole
 
(58)
Smartwatche Sosnowiec
 
(48)
Smartwatche Elbląg
 
(41)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(26)
Smartwatche Zgierz
 
(25)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Legionowo
 
(22)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Wągrowiec
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Brzozów
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Strzelce Górne
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Siemiatycze
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)