O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy Watch7 (L310) 44mm |
| Kolor | zielony |
| Rodzaj | smartwatch |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie, chodzenie, jazda na rowerze |
| Kolor koperty | srebrny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | aluminium |
| Rozmiar paska | M/L |
| Kształt koperty | okrągła |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | NFC, Bluetooth, Wi-Fi |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | czujnik światła, czujnik temperatury, pulsometr, akcelerometr, żyroskop, barometr |
| System operacyjny | Android Wear |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | brak |
| Zawiera baterie | tak |
| Rozmiar koperty | 40 mm |
| EAN (GTIN) | 8806095660981 |
| Kod producenta | SM-L310NZGAEUE |
| Szerokość koperty | 44.40 mm |
| Wysokość koperty | 44.40 mm |
| Grubość koperty | 9.70 mm |
| Długość paska / bransolety | 44.00 mm |
| Szerokość paska | 20.00 mm |
| Waga | 33.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.120 kg |
| Wbudowana pamięć | 32 MB |
| Pojemność akumulatora | 425 mAh |
Oferta: f9340d59-1ce1-4327-ad07-00e9399dfce8
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(952)
Smartwatche Lublin
 
(116)
Smartwatche Kielce
 
(72)
Smartwatche Gliwice
 
(68)
Smartwatche Opole
 
(53)
Smartwatche Sosnowiec
 
(43)
Smartwatche Elbląg
 
(42)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(29)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(27)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Legionowo
 
(20)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mikołów
 
(18)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Puławy
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(13)
Smartwatche Komorniki
 
(12)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Myślenice
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Płońsk
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Kłodzko
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Brzozów
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Śrem
 
(4)
Smartwatche Siemiatycze
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Krasnystaw
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)