| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Model | Galaxy Watch FE (R861) |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie, chodzenie, pływanie, jazda na rowerze |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | aluminium |
| Kształt koperty | okrągła |
| Komunikacja | NFC, Bluetooth, Wi-Fi |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, barometr |
| System operacyjny | watchOS |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | brak |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 8806095724218 |
| Kod producenta | SM-R861NZKAEUE |
| Szerokość koperty | 40.40 mm |
| Wysokość koperty | 39.30 mm |
| Grubość koperty | 9.80 mm |
| Szerokość paska | 20.00 mm |
| Waga | 26.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.210 kg |
| Wbudowana pamięć | 16000 MB |
| Pojemność akumulatora | 247 mAh |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 8f55b708-a8b8-470d-84d8-8fd5fa7db654
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(953)
Smartwatche Lublin
 
(117)
Smartwatche Kielce
 
(72)
Smartwatche Gliwice
 
(70)
Smartwatche Opole
 
(53)
Smartwatche Elbląg
 
(43)
Smartwatche Sosnowiec
 
(43)
Smartwatche Piaseczno
 
(30)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(27)
Smartwatche Przemyśl
 
(27)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(27)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Mikołów
 
(18)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Ełk
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Myślenice
 
(12)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Komorniki
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Kobyłka
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Brzozów
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Łuków
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Siemiatycze
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Krasnystaw
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)