O przedmiocie
| Stan | Bardzo dobry |
| Kształt koperty | okrągła |
| Kod producenta | SM-R810 |
| Waga | 63.00 g |
| Lokalizator GPS | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Materiał koperty | stal |
| Wodoszczelność | tak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Model | inny |
| Pojemność akumulatora | 270 mAh |
| Grubość koperty | 12.70 mm |
| Rodzaj | smartwatch |
| Marka | Samsung |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Złącza | brak |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| EAN (GTIN) | 8801643404444 |
| System operacyjny | Tizen |
| Kolor | czarny |
| Nawigacja | tak |
| Ekran dotykowy | tak |
| Czujniki | barometr, wysokościomierz, żyroskop |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.063 kg |
| Długość paska / bransolety | 42.00 mm |
| Wysokość koperty | 49.00 mm |
| Wbudowana pamięć | 4096 MB |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Szerokość koperty | 41.90 mm |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 5b4b9091-2bcb-43fd-83d6-7a991742c954
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(961)
Smartwatche Lublin
 
(125)
Smartwatche Kielce
 
(77)
Smartwatche Gliwice
 
(69)
Smartwatche Opole
 
(52)
Smartwatche Sosnowiec
 
(45)
Smartwatche Elbląg
 
(42)
Smartwatche Piaseczno
 
(30)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(26)
Smartwatche Stargard
 
(24)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Przemyśl
 
(23)
Smartwatche Legionowo
 
(22)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(19)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Puławy
 
(17)
Smartwatche Tczew
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Krotoszyn
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Dąbrówka
 
(13)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Zamość
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Jarosław
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Zabierzów
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Hrubieszów
 
(7)
Smartwatche Brzozów
 
(7)
Smartwatche Głubczyce
 
(7)
Smartwatche Pakosław
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Kobyłka
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Rydułtowy
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Szadek
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Celestynów
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)