| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Model | Gear S3 Frontier (R760) |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | aluminium |
| Kształt koperty | okrągła |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | NFC, Bluetooth, Wi-Fi |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | wysokościomierz |
| System operacyjny | Tizen |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | brak |
| EAN (GTIN) | 8806088531236 |
| Kod producenta | SM-R760NDAAXEO |
| Szerokość koperty | 46.00 mm |
| Wysokość koperty | 12.90 mm |
| Grubość koperty | 13.00 mm |
| Waga | 63.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.063 kg |
| Wbudowana pamięć | 4096 MB |
| Pojemność akumulatora | 380 mAh |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 90b7d088-1fb4-4984-b270-4d35b1309ccd
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(1012)
Smartwatche Lublin
 
(122)
Smartwatche Kielce
 
(77)
Smartwatche Gliwice
 
(70)
Smartwatche Opole
 
(55)
Smartwatche Sosnowiec
 
(47)
Smartwatche Elbląg
 
(41)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(26)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Stargard
 
(23)
Smartwatche Legionowo
 
(22)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Wągrowiec
 
(18)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Dąbrówka
 
(12)
Smartwatche Komorniki
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Brzozów
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(7)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Hrubieszów
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)