| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Wbudowana pamięć | 64 MB |
| Pamięć RAM | 64 MB |
| Model telefonu | Inny model |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | LCD |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje aparatu | zoom, lampa błyskowa, nagrywanie wideo |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 16 GB |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 3G |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Marka | Samsung |
| Kolor | srebrny |
| Ładowarka w komplecie | tak |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Zawiera baterie | tak |
| Stan opakowania | oryginalne |
| EAN (GTIN) | 8806071312491 |
| Kod producenta | GT-C3530 |
| Szerokość | 88.00 mm |
| Wysokość | 99.50 mm |
| Głębokość | 15.50 mm |
| Waga | 71.20 g |
| Przekątna ekranu | 2.20 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 3.20 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 960 mAh |
| Maksymalny czas czuwania | 570 h |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 545e0745-d54a-4fe9-919f-d9cf2e531868
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3677)
Samsung Ełk
 
(616)
Samsung Kielce
 
(466)
Samsung Lublin
 
(458)
Samsung Gliwice
 
(230)
Samsung Opole
 
(151)
Samsung Sosnowiec
 
(132)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(106)
Samsung Elbląg
 
(105)
Samsung Zamość
 
(88)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Samsung Jelenia Góra
 
(59)
Samsung Mysłowice
 
(54)
Samsung Stargard
 
(54)
Samsung Legionowo
 
(49)
Samsung Przemyśl
 
(49)
Samsung Wadowice
 
(47)
Samsung Zgierz
 
(45)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Samsung Jarosław
 
(42)
Samsung Poniatowa
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Puławy
 
(41)
Samsung Żywiec
 
(40)
Samsung Mikołów
 
(39)
Samsung Wągrowiec
 
(35)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Kobyłka
 
(31)
Samsung Kamienna Góra
 
(30)
Samsung Sierpc
 
(30)
Samsung Brzozów
 
(29)
Samsung Morąg
 
(28)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Łuków
 
(26)
Samsung Skierniewice
 
(25)
Samsung Kłodzko
 
(25)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Szczecinek
 
(23)
Samsung Głubczyce
 
(23)
Samsung Myszków
 
(22)
Samsung Wyrazów
 
(21)
Samsung Szczyrk
 
(21)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Mszana Dolna
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Paczków
 
(20)
Samsung Drwalew
 
(20)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Brwinów
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Płońsk
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(18)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Koło
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Stary Sącz
 
(15)
Samsung Limanowa
 
(15)
Samsung Niwiska
 
(14)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Łosice
 
(14)
Samsung Gryfice
 
(14)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Hrubieszów
 
(13)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Bogdaniec
 
(13)
Samsung Daleszyce
 
(13)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Jabłonna
 
(12)
Samsung Józefów
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(12)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Kluczbork
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(10)
Samsung Wołów
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Ustroń
 
(10)
Samsung Milicz
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Wałcz
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Ropczyce
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Przeczyce
 
(9)