| Stan | Uszkodzony |
| Kod producenta | GT-I9060I |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy S3 mini |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 77.00 mm |
| Wysokość | 144.00 mm |
| Waga | 163.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.310 kg |
| Przekątna ekranu | 4.00 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 480 x 800 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 5.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 2.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, lampa błyskowa |
| Częstotliwość procesora | 1.20 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 1500 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 3G |
| Nawigacja | GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | microUSB typ B, mini jack 3,5 (audio) |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 430 h |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | brak |
O przedmiocie
Oferta: 0159ae3d-4321-4b87-8fec-3816822441eb
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3671)
Samsung Ełk
 
(631)
Samsung Kielce
 
(465)
Samsung Lublin
 
(428)
Samsung Gliwice
 
(243)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(161)
Samsung Opole
 
(147)
Samsung Sosnowiec
 
(123)
Samsung Elbląg
 
(105)
Samsung Zamość
 
(89)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(76)
Samsung Jelenia Góra
 
(59)
Samsung Mysłowice
 
(55)
Samsung Stargard
 
(51)
Samsung Przemyśl
 
(49)
Samsung Legionowo
 
(49)
Samsung Wadowice
 
(47)
Samsung Zgierz
 
(45)
Samsung Drwalew
 
(45)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(43)
Samsung Jarosław
 
(42)
Samsung Poniatowa
 
(42)
Samsung Mikołów
 
(41)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Puławy
 
(41)
Samsung Żywiec
 
(40)
Samsung Wągrowiec
 
(35)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Kobyłka
 
(31)
Samsung Kamienna Góra
 
(30)
Samsung Sierpc
 
(30)
Samsung Brzozów
 
(29)
Samsung Bochnia
 
(28)
Samsung Kłodzko
 
(28)
Samsung Skierniewice
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Łuków
 
(26)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Głubczyce
 
(23)
Samsung Szczecinek
 
(23)
Samsung Myszków
 
(22)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Mszana Dolna
 
(21)
Samsung Wyrazów
 
(21)
Samsung Szczyrk
 
(21)
Samsung Limanowa
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Paczków
 
(20)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Brwinów
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Płońsk
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(18)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Koło
 
(17)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Stary Sącz
 
(15)
Samsung Gryfice
 
(14)
Samsung Łosice
 
(14)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Bogdaniec
 
(14)
Samsung Niwiska
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Hrubieszów
 
(13)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Jabłonna
 
(12)
Samsung Józefów
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Kluczbork
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Koluszki
 
(10)
Samsung Zambrów
 
(10)
Samsung Wołów
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Daleszyce
 
(10)
Samsung Ustroń
 
(10)
Samsung Milicz
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Wałcz
 
(9)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Ropczyce
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)