O przedmiocie
| Stan | Uszkodzony |
| Kod producenta | I9070 |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy S Advance |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 8806085085299 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 63.00 mm |
| Wysokość | 123.00 mm |
| Głębokość | 10.00 mm |
| Waga | 120.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.120 kg |
| Przekątna ekranu | 4.00 " |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 480 x 800 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 5.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 1.30 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, nagrywanie wideo |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| Częstotliwość procesora | 1.00 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Pamięć RAM | 768 MB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 1500 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 32 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, DLNA, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 3G |
| Nawigacja | GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | microUSB typ B |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | radio |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Klasa efektywności energetycznej | brak |
Oferta: 54e97f2e-8594-4342-9d9d-30e8359eb5fd
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3467)
Samsung Ełk
 
(608)
Samsung Kielce
 
(482)
Samsung Lublin
 
(458)
Samsung Gliwice
 
(228)
Samsung Opole
 
(151)
Samsung Sosnowiec
 
(123)
Samsung Elbląg
 
(110)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(101)
Samsung Zamość
 
(89)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(83)
Samsung Mysłowice
 
(60)
Samsung Jelenia Góra
 
(60)
Samsung Stargard
 
(53)
Samsung Legionowo
 
(51)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(49)
Samsung Przemyśl
 
(49)
Samsung Wadowice
 
(47)
Samsung Puławy
 
(46)
Samsung Poniatowa
 
(44)
Samsung Zgierz
 
(43)
Samsung Mikołów
 
(43)
Samsung Będzin
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Żywiec
 
(40)
Samsung Jarosław
 
(38)
Samsung Wągrowiec
 
(35)
Samsung Kłodzko
 
(29)
Samsung Kobyłka
 
(29)
Samsung Sierpc
 
(29)
Samsung Łuków
 
(28)
Samsung Bochnia
 
(28)
Samsung Kamienna Góra
 
(28)
Samsung Skierniewice
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Szczecinek
 
(23)
Samsung Brzozów
 
(23)
Samsung Myszków
 
(22)
Samsung Głubczyce
 
(22)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Szczyrk
 
(21)
Samsung Wyrazów
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Brwinów
 
(20)
Samsung Koło
 
(20)
Samsung Drwalew
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Mszana Dolna
 
(18)
Samsung Płońsk
 
(18)
Samsung Paczków
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Bogdaniec
 
(15)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Samsung Niwiska
 
(14)
Samsung Łosice
 
(14)
Samsung Gryfice
 
(14)
Samsung Lubsko
 
(14)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Jabłonna
 
(12)
Samsung Józefów
 
(12)
Samsung Stary Sącz
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Łęczna
 
(11)
Samsung Włodawa
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Wołów
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Kluczbork
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Wałcz
 
(10)
Samsung Zambrów
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Daleszyce
 
(10)
Samsung Ustroń
 
(10)
Samsung Milicz
 
(10)
Samsung Góra
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Zelów
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Ropczyce
 
(9)