| Stan | Uszkodzony |
| Kod producenta | SM-J330F |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy J3 2016 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 8806088272351 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 70.30 mm |
| Wysokość | 143.20 mm |
| Głębokość | 8.20 mm |
| Waga | 138.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.350 kg |
| Przekątna ekranu | 5.00 " |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 294 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 720 x 1280 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 13.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 5.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 720p (HD) |
| Procesor | Spreadtrum SC9830 |
| Częstotliwość procesora | 1.30 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Wbudowana pamięć | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1,5 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 2400 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 128 GB |
| Układ graficzny | ARM Mali-T720 |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Nawigacja | BeiDou, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio) |
| Funkcje | tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, kalendarz, kalkulator, przypomnienia, radio |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Maksymalny czas czuwania | 349 h |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Oferta: 663895ae-23e5-4810-b7c5-49b1b9a022e6
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3552)
Samsung Kielce
 
(582)
Samsung Ełk
 
(493)
Samsung Lublin
 
(440)
Samsung Gliwice
 
(230)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(170)
Samsung Opole
 
(153)
Samsung Sosnowiec
 
(134)
Samsung Elbląg
 
(107)
Samsung Zamość
 
(92)
Samsung Piaseczno
 
(87)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Samsung Jelenia Góra
 
(65)
Samsung Mysłowice
 
(55)
Samsung Zgierz
 
(51)
Samsung Stargard
 
(51)
Samsung Legionowo
 
(50)
Samsung Wadowice
 
(49)
Samsung Puławy
 
(47)
Samsung Przemyśl
 
(46)
Samsung Mikołów
 
(43)
Samsung Drwalew
 
(42)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Samsung Jarosław
 
(41)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Poniatowa
 
(40)
Samsung Żywiec
 
(36)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Wągrowiec
 
(33)
Samsung Sierpc
 
(30)
Samsung Morąg
 
(30)
Samsung Kobyłka
 
(30)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Łuków
 
(27)
Samsung Skierniewice
 
(24)
Samsung Szczecinek
 
(24)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Brwinów
 
(23)
Samsung Głubczyce
 
(23)
Samsung Myszków
 
(23)
Samsung Kłodzko
 
(22)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Kamienna Góra
 
(21)
Samsung Mszana Dolna
 
(21)
Samsung Koło
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Paczków
 
(20)
Samsung Płońsk
 
(20)
Samsung Łęczyca
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Brzozów
 
(19)
Samsung Myślenice
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(17)
Samsung Limanowa
 
(17)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Samsung Hrubieszów
 
(16)
Samsung Janów Lubelski
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Szczyrk
 
(15)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Wyrazów
 
(14)
Samsung Plewiska
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Słupca
 
(13)
Samsung Jabłonna
 
(13)
Samsung Łosice
 
(13)
Samsung Gryfice
 
(13)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Braniewo
 
(13)
Samsung Stary Sącz
 
(13)
Samsung Kluczbork
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Wołów
 
(12)
Samsung Bukowno
 
(11)
Samsung Józefów
 
(11)
Samsung Krasnystaw
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Sosnowica
 
(11)
Samsung Libertów
 
(11)
Samsung Ustroń
 
(11)
Samsung Piekoszów
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Lubsko
 
(10)
Samsung Koluszki
 
(10)
Samsung Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Samsung Ropczyce
 
(10)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Bogdaniec
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Daleszyce
 
(9)
Samsung Milicz
 
(9)
Samsung Góra
 
(9)
Samsung Sulęcin
 
(9)