| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Model telefonu | Galaxy J7 2017 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło |
| Procesor | Samsung Exynos 7870 |
| System operacyjny | Android |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 5G |
| Funkcje | brak |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| EAN (GTIN) | 8806088758718 |
| Kod producenta | SM-J330FZKDXEO |
| Waga | 181.00 g |
| Przekątna ekranu | 5.00 " |
| Pojemność akumulatora | 3600 mAh |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 4efd0a68-7f9d-4e20-89c7-940ae8ae5b7f
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3662)
Samsung Ełk
 
(608)
Samsung Kielce
 
(482)
Samsung Lublin
 
(428)
Samsung Gliwice
 
(228)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(155)
Samsung Opole
 
(151)
Samsung Sosnowiec
 
(123)
Samsung Elbląg
 
(110)
Samsung Zamość
 
(89)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(83)
Samsung Jelenia Góra
 
(60)
Samsung Mysłowice
 
(56)
Samsung Stargard
 
(53)
Samsung Legionowo
 
(51)
Samsung Przemyśl
 
(49)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(49)
Samsung Wadowice
 
(47)
Samsung Puławy
 
(46)
Samsung Poniatowa
 
(44)
Samsung Zgierz
 
(43)
Samsung Mikołów
 
(43)
Samsung Będzin
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Żywiec
 
(40)
Samsung Jarosław
 
(38)
Samsung Wągrowiec
 
(35)
Samsung Kłodzko
 
(29)
Samsung Kobyłka
 
(29)
Samsung Sierpc
 
(29)
Samsung Bochnia
 
(28)
Samsung Łuków
 
(28)
Samsung Kamienna Góra
 
(28)
Samsung Skierniewice
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Szczecinek
 
(23)
Samsung Brzozów
 
(23)
Samsung Myszków
 
(22)
Samsung Głubczyce
 
(22)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Szczyrk
 
(21)
Samsung Wyrazów
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Brwinów
 
(20)
Samsung Koło
 
(20)
Samsung Drwalew
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Mszana Dolna
 
(18)
Samsung Płońsk
 
(18)
Samsung Paczków
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Bogdaniec
 
(15)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Łosice
 
(14)
Samsung Gryfice
 
(14)
Samsung Lubsko
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Niwiska
 
(14)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Jabłonna
 
(12)
Samsung Józefów
 
(12)
Samsung Stary Sącz
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Łęczna
 
(11)
Samsung Włodawa
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Wołów
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Kluczbork
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Wałcz
 
(10)
Samsung Zambrów
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Daleszyce
 
(10)
Samsung Ustroń
 
(10)
Samsung Góra
 
(10)
Samsung Milicz
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Zelów
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Ropczyce
 
(9)
Samsung Stęszew
 
(9)