| Stan | Uszkodzony |
| Marka telefonu | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy J7 2017 |
| Kod producenta | SM-J330FZKDXEO |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 8806088758718 |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło |
| Waga | 181.00 g |
| Przekątna ekranu | 5.00 " |
| Procesor | Samsung Exynos 7870 |
| Wbudowana pamięć | 16 GB |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 2400 mAh |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Funkcje | brak |
| Opcje SIM | Dual SIM |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 112b1219-c2ba-48ff-bd1f-dfa0bb466fb1
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3542)
Samsung Kielce
 
(584)
Samsung Ełk
 
(498)
Samsung Lublin
 
(436)
Samsung Gliwice
 
(231)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(185)
Samsung Opole
 
(149)
Samsung Sosnowiec
 
(133)
Samsung Elbląg
 
(108)
Samsung Zamość
 
(92)
Samsung Piaseczno
 
(85)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(72)
Samsung Jelenia Góra
 
(65)
Samsung Mysłowice
 
(55)
Samsung Stargard
 
(51)
Samsung Zgierz
 
(50)
Samsung Wadowice
 
(49)
Samsung Przemyśl
 
(49)
Samsung Legionowo
 
(47)
Samsung Puławy
 
(46)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Samsung Jarosław
 
(42)
Samsung Drwalew
 
(42)
Samsung Mikołów
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Poniatowa
 
(40)
Samsung Żywiec
 
(36)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Wągrowiec
 
(31)
Samsung Sierpc
 
(31)
Samsung Kobyłka
 
(30)
Samsung Morąg
 
(30)
Samsung Łuków
 
(27)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Śrem
 
(26)
Samsung Nowy Targ
 
(25)
Samsung Szczecinek
 
(24)
Samsung Głubczyce
 
(24)
Samsung Brwinów
 
(23)
Samsung Skierniewice
 
(23)
Samsung Myszków
 
(23)
Samsung Kamienna Góra
 
(22)
Samsung Kłodzko
 
(22)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Koło
 
(21)
Samsung Mszana Dolna
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Płońsk
 
(20)
Samsung Paczków
 
(19)
Samsung Limanowa
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Łęczyca
 
(19)
Samsung Krotoszyn
 
(19)
Samsung Brzozów
 
(19)
Samsung Myślenice
 
(18)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Samsung Janów Lubelski
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Szczyrk
 
(15)
Samsung Hrubieszów
 
(15)
Samsung Stary Sącz
 
(15)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Wyrazów
 
(14)
Samsung Plewiska
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Słupca
 
(13)
Samsung Jabłonna
 
(13)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Gryfice
 
(13)
Samsung Kluczbork
 
(13)
Samsung Braniewo
 
(13)
Samsung Annopol
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Łosice
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Józefów
 
(11)
Samsung Krasnystaw
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Wołów
 
(11)
Samsung Sosnowica
 
(11)
Samsung Libertów
 
(11)
Samsung Ustroń
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Bogdaniec
 
(10)
Samsung Przeczyce
 
(10)
Samsung Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Samsung Ropczyce
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Lubsko
 
(9)
Samsung Koluszki
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Daleszyce
 
(9)
Samsung Góra
 
(9)