| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 32 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Model telefonu | Galaxy Note |
| Typ | Telefon komórkowy |
| Kolor | czarny |
| Materiał | szkło |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1440 x 2560 px |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 800 |
| System operacyjny | Android |
| Slot karty pamięci | tak |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi Direct, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 3G |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), microUSB typ B |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | SM-N910F |
| Szerokość | 79.00 mm |
| Wysokość | 151.00 mm |
| Waga | 176.00 g |
| Przekątna ekranu | 5.70 " |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 16.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 3.70 Mpx |
| Pojemność akumulatora | 3220 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6ace9e23-86ea-490e-aa20-75775c100194
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3353)
Samsung Ełk
 
(624)
Samsung Kielce
 
(452)
Samsung Lublin
 
(440)
Samsung Gliwice
 
(231)
Samsung Opole
 
(139)
Samsung Sosnowiec
 
(117)
Samsung Elbląg
 
(100)
Samsung Zamość
 
(93)
Samsung Piaseczno
 
(93)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(84)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(79)
Samsung Jelenia Góra
 
(63)
Samsung Legionowo
 
(52)
Samsung Przemyśl
 
(50)
Samsung Zgierz
 
(49)
Samsung Wadowice
 
(44)
Samsung Jarosław
 
(43)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Mysłowice
 
(40)
Samsung Będzin
 
(40)
Samsung Stargard
 
(39)
Samsung Żywiec
 
(39)
Samsung Poniatowa
 
(39)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(38)
Samsung Puławy
 
(35)
Samsung Mikołów
 
(35)
Samsung Sierpc
 
(33)
Samsung Wągrowiec
 
(30)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Nowy Targ
 
(27)
Samsung Kobyłka
 
(26)
Samsung Brzozów
 
(25)
Samsung Szczecinek
 
(25)
Samsung Kamienna Góra
 
(25)
Samsung Skierniewice
 
(25)
Samsung Kłodzko
 
(25)
Samsung Łuków
 
(24)
Samsung Myszków
 
(23)
Samsung Jabłonna
 
(22)
Samsung Szczyrk
 
(22)
Samsung Koło
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Głubczyce
 
(20)
Samsung Brwinów
 
(19)
Samsung Bogdaniec
 
(19)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(17)
Samsung Kluczbork
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Limanowa
 
(17)
Samsung Mszana Dolna
 
(17)
Samsung Rydułtowy
 
(17)
Samsung Syców
 
(16)
Samsung Wyrazów
 
(16)
Samsung Paczków
 
(16)
Samsung Koluszki
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Białogard
 
(15)
Samsung Stary Sącz
 
(15)
Samsung Myślenice
 
(15)
Samsung Słupca
 
(14)
Samsung Płońsk
 
(14)
Samsung Hrubieszów
 
(14)
Samsung Ustroń
 
(14)
Samsung Łęczna
 
(14)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Chełmno
 
(13)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Plewiska
 
(12)
Samsung Wołów
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Daleszyce
 
(12)
Samsung Pruszcz
 
(11)
Samsung Łosice
 
(11)
Samsung Gryfice
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Lubsko
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Ropczyce
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Bukowno
 
(10)
Samsung Józefów
 
(10)
Samsung Włodawa
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Stęszew
 
(9)
Samsung Opalenica
 
(9)
Samsung Góra
 
(9)
Samsung Szynwałd
 
(9)
Samsung Piekoszów
 
(9)