O przedmiocie
| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Kod producenta | SM-G780FZBDEUE |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy S20 FE 5G |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 8806090709753 |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | szkło, tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 74.50 mm |
| Wysokość | 159.80 mm |
| Głębokość | 8.40 mm |
| Waga | 193.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.190 kg |
| Przekątna ekranu | 6.50 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 405 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32.00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, HDR |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 865 |
| Częstotliwość procesora | 2.84 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 4500 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Układ graficzny | Adreno 650 |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi, Wi-Fi Direct |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas cyfrowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | brak |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 6b70a0d5-2f4d-46ad-9d24-ccd79aec54bd
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3667)
Samsung Ełk
 
(608)
Samsung Kielce
 
(482)
Samsung Lublin
 
(427)
Samsung Gliwice
 
(227)
Samsung Opole
 
(150)
Samsung Sosnowiec
 
(123)
Samsung Elbląg
 
(110)
Samsung Zamość
 
(89)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(87)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(83)
Samsung Jelenia Góra
 
(60)
Samsung Mysłowice
 
(56)
Samsung Przemyśl
 
(52)
Samsung Legionowo
 
(51)
Samsung Stargard
 
(49)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(49)
Samsung Wadowice
 
(47)
Samsung Puławy
 
(46)
Samsung Poniatowa
 
(44)
Samsung Zgierz
 
(43)
Samsung Mikołów
 
(43)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Żywiec
 
(40)
Samsung Będzin
 
(40)
Samsung Jarosław
 
(38)
Samsung Wągrowiec
 
(35)
Samsung Sierpc
 
(29)
Samsung Kobyłka
 
(29)
Samsung Bochnia
 
(28)
Samsung Łuków
 
(28)
Samsung Kamienna Góra
 
(28)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Szczecinek
 
(26)
Samsung Kłodzko
 
(26)
Samsung Skierniewice
 
(25)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Brzozów
 
(23)
Samsung Myszków
 
(22)
Samsung Głubczyce
 
(22)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Wyrazów
 
(21)
Samsung Szczyrk
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Brwinów
 
(20)
Samsung Koło
 
(20)
Samsung Drwalew
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Płońsk
 
(18)
Samsung Paczków
 
(18)
Samsung Mszana Dolna
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Bogdaniec
 
(15)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Samsung Niwiska
 
(14)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Łosice
 
(14)
Samsung Gryfice
 
(14)
Samsung Lubsko
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Jabłonna
 
(12)
Samsung Słupca
 
(12)
Samsung Łęczna
 
(12)
Samsung Józefów
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Stary Sącz
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Włodawa
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Kluczbork
 
(11)
Samsung Ustroń
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Wałcz
 
(10)
Samsung Zambrów
 
(10)
Samsung Wołów
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Daleszyce
 
(10)
Samsung Góra
 
(10)
Samsung Milicz
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Zelów
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Ropczyce
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Stęszew
 
(9)