| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Model telefonu | Galaxy S22 5G |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Rodzaj wyświetlacza | Dynamic AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | zoom, optyczna stabilizacja obrazu, wykrywanie twarzy, panorama, autofocus, lampa błyskowa, samowyzwalacz, HDR, nagrywanie wideo, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 8K |
| Procesor | Samsung Exynos 2200 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi Direct, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, krokomierz, kompas, akcelerometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), czujnik geometryczny, magnetometr, żyroskop, barometr, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, tethering (hot-spot), szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), always on display, ładowanie indukcyjne |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Kod producenta | SM-S901BZKDEUE |
| Szerokość | 71.00 mm |
| Wysokość | 146.00 mm |
| Głębokość | 7.70 mm |
| Waga | 167.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 6.10 " |
| Gęstość pikseli | 425 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 10.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.80 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 3700 mAh |
| Układ graficzny | Samsung Xclipse 920 |
| Maksymalny czas czuwania | 260 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0611e175-eccd-425a-9f9e-df1c5345b9ea
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3524)
Samsung Ełk
 
(491)
Samsung Kielce
 
(475)
Samsung Lublin
 
(425)
Samsung Gliwice
 
(231)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(158)
Samsung Opole
 
(146)
Samsung Sosnowiec
 
(129)
Samsung Elbląg
 
(107)
Samsung Zamość
 
(90)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(75)
Samsung Jelenia Góra
 
(66)
Samsung Mysłowice
 
(53)
Samsung Stargard
 
(51)
Samsung Przemyśl
 
(51)
Samsung Legionowo
 
(50)
Samsung Wadowice
 
(47)
Samsung Zgierz
 
(46)
Samsung Jarosław
 
(43)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Samsung Poniatowa
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Puławy
 
(41)
Samsung Drwalew
 
(39)
Samsung Mikołów
 
(39)
Samsung Żywiec
 
(38)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Wągrowiec
 
(32)
Samsung Kobyłka
 
(32)
Samsung Sierpc
 
(30)
Samsung Kamienna Góra
 
(29)
Samsung Bochnia
 
(28)
Samsung Morąg
 
(28)
Samsung Łuków
 
(26)
Samsung Kłodzko
 
(26)
Samsung Skierniewice
 
(26)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Szczecinek
 
(23)
Samsung Myszków
 
(22)
Samsung Wyrazów
 
(21)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Płońsk
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Głubczyce
 
(21)
Samsung Brwinów
 
(20)
Samsung Paczków
 
(20)
Samsung Mszana Dolna
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Brzozów
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(18)
Samsung Koło
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Szczyrk
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Niwiska
 
(14)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Zarszyn
 
(14)
Samsung Hrubieszów
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Gryfice
 
(13)
Samsung Łosice
 
(13)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Bogdaniec
 
(13)
Samsung Kluczbork
 
(13)
Samsung Stary Sącz
 
(13)
Samsung Jabłonna
 
(12)
Samsung Józefów
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Krasnystaw
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Libertów
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Wołów
 
(10)
Samsung Zambrów
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Milicz
 
(10)
Samsung Ustroń
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Wałcz
 
(9)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Ropczyce
 
(9)
Samsung Daleszyce
 
(9)
Samsung Przeczyce
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Koronowo
 
(9)