| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Model | Gear S3 Frontier (R760) |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | aluminium |
| Kształt koperty | okrągła |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Komunikacja | NFC, Bluetooth, Wi-Fi |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | wysokościomierz |
| System operacyjny | Tizen |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | brak |
| Zawiera baterie | tak |
| EAN (GTIN) | 8806088531236 |
| Kod producenta | SM-R760NDAAXEO |
| Szerokość koperty | 46.00 mm |
| Wysokość koperty | 12.90 mm |
| Grubość koperty | 13.00 mm |
| Waga | 63.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.063 kg |
| Wbudowana pamięć | 4096 MB |
| Pojemność akumulatora | 380 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: dd93b034-d646-44d3-9d42-6a369847604a
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(955)
Smartwatche Lublin
 
(124)
Smartwatche Kielce
 
(76)
Smartwatche Gliwice
 
(69)
Smartwatche Opole
 
(51)
Smartwatche Sosnowiec
 
(44)
Smartwatche Elbląg
 
(43)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(29)
Smartwatche Piaseczno
 
(29)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Puławy
 
(25)
Smartwatche Stargard
 
(24)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Przemyśl
 
(23)
Smartwatche Legionowo
 
(23)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(19)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Mikołów
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Będzin
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Dąbrówka
 
(13)
Smartwatche Zamość
 
(13)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Skierniewice
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Zabierzów
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Śrem
 
(7)
Smartwatche Brzozów
 
(7)
Smartwatche Głubczyce
 
(7)
Smartwatche Pakosław
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Kobyłka
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Rydułtowy
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Bochnia
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Rabowice
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(5)
Smartwatche Szadek
 
(5)
Smartwatche Olszyny
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Braniewo
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Celestynów
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)