| Stan | Bardzo dobry |
| Rodzaj | smartband |
| Marka | Fitbit |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod producenta | Inspire 3 |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie, golf, jazda na rowerze, lotnictwo, motocykl, narty i snowboard, samochód, siłownia, triathlon, turystyka, wędkarstwo, żeglarstwo |
| Kolor | czarny |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Szerokość koperty | 18.60 mm |
| Wysokość koperty | 56.00 mm |
| Grubość koperty | 11.75 mm |
| Długość paska / bransolety | 221.00 mm |
| Szerokość paska | 2.00 mm |
| Waga | 17.69 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.018 kg |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Wbudowana pamięć | 1024 MB |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-jonowy |
| Pojemność akumulatora | 78 mAh |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | krokomierz, pulsometr |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | nanoSIM |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Transmisja danych | brak |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1a4438fd-c3d5-45b0-9a58-511a2ddb25c2
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(959)
Smartwatche Lublin
 
(122)
Smartwatche Kielce
 
(74)
Smartwatche Gliwice
 
(67)
Smartwatche Opole
 
(55)
Smartwatche Elbląg
 
(43)
Smartwatche Sosnowiec
 
(43)
Smartwatche Piaseczno
 
(29)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Przemyśl
 
(23)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Tczew
 
(20)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Puławy
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Krotoszyn
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Zamość
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Zabierzów
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Brzozów
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Głubczyce
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Rydułtowy
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)