| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Marka | Huawei |
| Model | Band 6 |
| Rodzaj | smartband |
| EAN (GTIN) | 6941487216635 |
| Kolor | czarny |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | guma |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Szerokość koperty | 25.40 mm |
| Wysokość koperty | 43.00 mm |
| Grubość koperty | 11.00 mm |
| Długość paska / bransolety | 50.00 mm |
| Szerokość paska | 16.00 mm |
| Waga | 18.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.120 kg |
| Obwód nadgarstka | 1 mm, 14 mm |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Przekątna ekranu | 1.40 " |
| Pamięć RAM | 1 MB |
| Wbudowana pamięć | 1 MB |
| Taktowanie procesora | 1 MHz |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Pojemność akumulatora | 180 mAh |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | nie |
| Czujniki | akcelerometr, pulsometr, żyroskop |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| Ekran dotykowy | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c8773a95-3956-413a-8fcb-e1877e060850
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(966)
Smartwatche Lublin
 
(124)
Smartwatche Kielce
 
(74)
Smartwatche Gliwice
 
(67)
Smartwatche Opole
 
(53)
Smartwatche Sosnowiec
 
(45)
Smartwatche Elbląg
 
(43)
Smartwatche Piaseczno
 
(30)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(29)
Smartwatche Stargard
 
(24)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Przemyśl
 
(23)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(19)
Smartwatche Tczew
 
(17)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Puławy
 
(17)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Krotoszyn
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Zamość
 
(13)
Smartwatche Starachowice
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Jarosław
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Zabierzów
 
(8)
Smartwatche Nowy Targ
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Pakosław
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Kobyłka
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Rydułtowy
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Smartwatche Głubczyce
 
(6)
Smartwatche Brzozów
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(5)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Łuków
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Śrem
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)