| Stan | Bardzo dobry |
| Transmisja danych | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Waga | 26.00 g |
| Kolor | czarny |
| Szerokość paska | 11.00 mm |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Rodzaje aktywności | bieganie, chodzenie, fitness, jazda na rowerze, joga, pływanie, siłownia, tenis, wiosłowanie |
| Lokalizator GPS | tak |
| Kod producenta | BD052816 |
| Pojemność akumulatora | 190 mAh |
| Wysokość koperty | 48.00 mm |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.090 kg |
| Grubość koperty | 11.00 mm |
| Czujniki | krokomierz |
| Nawigacja | nie |
| Wodoszczelność | tak |
| Kolor koperty | czarny |
| Szerokość koperty | 23.00 mm |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Materiał paska | guma |
| Ekran dotykowy | tak |
| Obwód nadgarstka | 160 mm, 224 mm |
| Marka | Xiaomi |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Rodzaj | smartband |
| System operacyjny | Android |
| Długość paska / bransolety | 210.00 mm |
| Model | Mi Band 8 |
| Złącza | brak |
| Wbudowana pamięć | 32 MB |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
O przedmiocie
Oferta: 6517200a-6bd2-4c28-b383-13ce947519d7
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(973)
Smartwatche Lublin
 
(119)
Smartwatche Kielce
 
(78)
Smartwatche Gliwice
 
(66)
Smartwatche Opole
 
(59)
Smartwatche Sosnowiec
 
(46)
Smartwatche Elbląg
 
(39)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(25)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(21)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Legionowo
 
(20)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Dąbrówka
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Skierniewice
 
(9)
Smartwatche Limanowa
 
(9)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Sarzyna
 
(8)
Smartwatche Myślenice
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Kluczbork
 
(7)
Smartwatche Chodzież
 
(7)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Pasieka
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Stary Sącz
 
(4)
Smartwatche Drwalew
 
(4)
Smartwatche Gilowice
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Suchedniów
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Zambrów
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Brzozów
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)