| Stan | Nowy |
| Marka | Xiaomi |
| Model | Smart Band 9 |
| Kolor | szary |
| Rodzaj | smartband |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Rozmiar paska | S/M |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | czujnik światła, krokomierz, pulsometr, żyroskop |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | nie |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| EAN (GTIN) | 6941812786932 |
| Kod producenta | BHR8642GL |
| Szerokość koperty | 22.00 mm |
| Wysokość koperty | 46.00 mm |
| Grubość koperty | 11.00 mm |
| Długość paska / bransolety | 210.00 mm |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Waga | 27.40 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.080 kg |
| Wbudowana pamięć | 250 MB |
| Pojemność akumulatora | 233 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: ae206245-fec8-460d-99b9-0a99a6439de0
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(952)
Smartwatche Lublin
 
(118)
Smartwatche Kielce
 
(72)
Smartwatche Gliwice
 
(71)
Smartwatche Opole
 
(53)
Smartwatche Sosnowiec
 
(43)
Smartwatche Elbląg
 
(43)
Smartwatche Piaseczno
 
(30)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(27)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(27)
Smartwatche Przemyśl
 
(27)
Smartwatche Zgierz
 
(24)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Mikołów
 
(18)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(17)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Ełk
 
(13)
Smartwatche Myślenice
 
(12)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Komorniki
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Brzozów
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Kobyłka
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Łuków
 
(5)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Siemiatycze
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Krasnystaw
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)