| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Model telefonu | Galaxy A34 5G |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | szary |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | optyczna stabilizacja obrazu, lampa błyskowa |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 8 gen 1 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, żyroskop, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | odblokowanie za pomocą odcisku palca |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny |
| Certyfikaty zgodności | WEEE, CE |
| Zawiera baterie | tak |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | SM-A3468/dsn |
| Szerokość | 78.10 mm |
| Wysokość | 161.30 mm |
| Głębokość | 8.20 mm |
| Waga | 325.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.320 kg |
| Przekątna ekranu | 6.60 " |
| Gęstość pikseli | 393 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 13.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.60 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Układ graficzny | ARM Mali-G68 @1 GHz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: c3e0fe18-2ce4-4598-b419-3f8e6559eedf
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3548)
Samsung Kielce
 
(582)
Samsung Ełk
 
(493)
Samsung Lublin
 
(440)
Samsung Gliwice
 
(230)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(170)
Samsung Opole
 
(153)
Samsung Sosnowiec
 
(134)
Samsung Elbląg
 
(107)
Samsung Zamość
 
(92)
Samsung Piaseczno
 
(87)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(74)
Samsung Jelenia Góra
 
(65)
Samsung Mysłowice
 
(55)
Samsung Stargard
 
(51)
Samsung Zgierz
 
(51)
Samsung Legionowo
 
(50)
Samsung Wadowice
 
(49)
Samsung Puławy
 
(47)
Samsung Przemyśl
 
(46)
Samsung Mikołów
 
(43)
Samsung Drwalew
 
(42)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(41)
Samsung Jarosław
 
(41)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Poniatowa
 
(40)
Samsung Żywiec
 
(36)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Wągrowiec
 
(33)
Samsung Sierpc
 
(30)
Samsung Morąg
 
(30)
Samsung Kobyłka
 
(30)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Łuków
 
(27)
Samsung Skierniewice
 
(24)
Samsung Szczecinek
 
(24)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Brwinów
 
(23)
Samsung Głubczyce
 
(23)
Samsung Myszków
 
(23)
Samsung Kłodzko
 
(22)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Kamienna Góra
 
(21)
Samsung Mszana Dolna
 
(21)
Samsung Koło
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Paczków
 
(20)
Samsung Płońsk
 
(20)
Samsung Łęczyca
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Brzozów
 
(19)
Samsung Myślenice
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(17)
Samsung Limanowa
 
(17)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(17)
Samsung Hrubieszów
 
(16)
Samsung Janów Lubelski
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Szczyrk
 
(15)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Wyrazów
 
(14)
Samsung Plewiska
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Słupca
 
(13)
Samsung Jabłonna
 
(13)
Samsung Łosice
 
(13)
Samsung Gryfice
 
(13)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Braniewo
 
(13)
Samsung Stary Sącz
 
(13)
Samsung Kluczbork
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Wołów
 
(12)
Samsung Bukowno
 
(11)
Samsung Józefów
 
(11)
Samsung Krasnystaw
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Sosnowica
 
(11)
Samsung Libertów
 
(11)
Samsung Ustroń
 
(11)
Samsung Piekoszów
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Lubsko
 
(10)
Samsung Koluszki
 
(10)
Samsung Blizne Łaszczyńskiego
 
(10)
Samsung Ropczyce
 
(10)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Bogdaniec
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Daleszyce
 
(9)
Samsung Milicz
 
(9)
Samsung Góra
 
(9)
Samsung Sulęcin
 
(9)