| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Model telefonu | Galaxy A25 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | żółty |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 1080 x 2340 px |
| Funkcje aparatu | autofocus |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD), 720p (HD), 4K |
| Procesor | Samsung Exynos 1280 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-polimerowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czytnik linii papilarnych |
| Złącza | mini jack 3,5 (audio), USB typ C |
| Funkcje | szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, dyktafon, kalendarz, zegar |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | A |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Kod producenta | SM-A256BZYDEUE |
| Szerokość | 76.50 mm |
| Wysokość | 161.00 mm |
| Głębokość | 8.30 mm |
| Waga | 197.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.500 kg |
| Przekątna ekranu | 6.50 " |
| Gęstość pikseli | 397 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 50.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 13.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.40 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 5000 mAh |
| Układ graficzny | ARM Mali-G68 @1 GHz |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f4d0c3eb-03c4-4dd3-abaa-1bbce12277a2
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3427)
Samsung Ełk
 
(601)
Samsung Kielce
 
(447)
Samsung Lublin
 
(435)
Samsung Gliwice
 
(225)
Samsung Opole
 
(142)
Samsung Sosnowiec
 
(120)
Samsung Elbląg
 
(101)
Samsung Zamość
 
(86)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(84)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(80)
Samsung Jelenia Góra
 
(62)
Samsung Legionowo
 
(53)
Samsung Przemyśl
 
(51)
Samsung Zgierz
 
(46)
Samsung Mysłowice
 
(46)
Samsung Wadowice
 
(44)
Samsung Poniatowa
 
(44)
Samsung Żywiec
 
(41)
Samsung Jarosław
 
(41)
Samsung Stargard
 
(41)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Będzin
 
(41)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Samsung Puławy
 
(37)
Samsung Mikołów
 
(35)
Samsung Wągrowiec
 
(31)
Samsung Łuków
 
(29)
Samsung Kamienna Góra
 
(29)
Samsung Sierpc
 
(29)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Kłodzko
 
(26)
Samsung Brzozów
 
(25)
Samsung Kobyłka
 
(25)
Samsung Szczecinek
 
(24)
Samsung Nowy Targ
 
(23)
Samsung Skierniewice
 
(23)
Samsung Koło
 
(21)
Samsung Głubczyce
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Szczyrk
 
(20)
Samsung Myszków
 
(20)
Samsung Brwinów
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Limanowa
 
(18)
Samsung Paczków
 
(18)
Samsung Jabłonna
 
(17)
Samsung Krotoszyn
 
(17)
Samsung Stary Sącz
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Płońsk
 
(17)
Samsung Mszana Dolna
 
(16)
Samsung Wyrazów
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Białogard
 
(15)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Hrubieszów
 
(15)
Samsung Bogdaniec
 
(15)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Gryfice
 
(14)
Samsung Lubsko
 
(14)
Samsung Zarszyn
 
(14)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Ustroń
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Pruszcz
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Daleszyce
 
(12)
Samsung Kluczbork
 
(12)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Łosice
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Wołów
 
(11)
Samsung Ropczyce
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Niwiska
 
(10)
Samsung Zelów
 
(10)
Samsung Józefów
 
(10)
Samsung Drwalew
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Komorniki
 
(10)
Samsung Szynwałd
 
(10)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(10)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Góra
 
(9)