| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy Core Plus |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal |
| Rodzaj wyświetlacza | AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 480 x 800 px |
| Procesor | inny |
| Wbudowana pamięć | 4 GB |
| Pamięć RAM | 768 MB |
| System operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | Android 4.2 |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 64 GB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 3G |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Ładowarka w komplecie | nie |
| Słuchawki w komplecie | nie |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | SM-G350 |
| Przekątna ekranu | 4.3 " |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 87bcb3ae-da21-4e94-9505-a1f93ca0b6a9
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3679)
Samsung Ełk
 
(491)
Samsung Kielce
 
(468)
Samsung Lublin
 
(430)
Samsung Gliwice
 
(238)
Samsung Opole
 
(147)
Samsung Sosnowiec
 
(131)
Samsung Elbląg
 
(108)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(104)
Samsung Zamość
 
(90)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(75)
Samsung Jelenia Góra
 
(66)
Samsung Stargard
 
(54)
Samsung Mysłowice
 
(53)
Samsung Przemyśl
 
(51)
Samsung Legionowo
 
(49)
Samsung Wadowice
 
(47)
Samsung Zgierz
 
(46)
Samsung Jarosław
 
(43)
Samsung Poniatowa
 
(42)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Puławy
 
(41)
Samsung Drwalew
 
(39)
Samsung Mikołów
 
(39)
Samsung Żywiec
 
(38)
Samsung Będzin
 
(34)
Samsung Kobyłka
 
(32)
Samsung Wągrowiec
 
(32)
Samsung Sierpc
 
(30)
Samsung Brzozów
 
(29)
Samsung Morąg
 
(28)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Kłodzko
 
(27)
Samsung Łuków
 
(26)
Samsung Szczecinek
 
(26)
Samsung Skierniewice
 
(25)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Kamienna Góra
 
(24)
Samsung Głubczyce
 
(23)
Samsung Myszków
 
(22)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Wyrazów
 
(21)
Samsung Płońsk
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Paczków
 
(20)
Samsung Brwinów
 
(19)
Samsung Mszana Dolna
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Krotoszyn
 
(18)
Samsung Koło
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Szczyrk
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Zarszyn
 
(14)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Hrubieszów
 
(14)
Samsung Niwiska
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(14)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Łęczna
 
(13)
Samsung Gryfice
 
(13)
Samsung Łosice
 
(13)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Bogdaniec
 
(13)
Samsung Daleszyce
 
(13)
Samsung Stary Sącz
 
(13)
Samsung Józefów
 
(12)
Samsung Jabłonna
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Milicz
 
(12)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Krasnystaw
 
(11)
Samsung Kluczbork
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Libertów
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(10)
Samsung Wołów
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Ustroń
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Wałcz
 
(9)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Ropczyce
 
(9)
Samsung Przeczyce
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Poddębice
 
(9)