| Stan | Uszkodzony |
| Kod producenta | SM-M315FZRVEGY |
| Marka | Samsung |
| Model telefonu | Galaxy M31 |
| Typ | Smartfon |
| EAN (GTIN) | 8806090432989 |
| Kolor | czerwony |
| Materiał | szkło |
| Przekątna ekranu | 6.40 " |
| Wbudowana pamięć | 64 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| System operacyjny | Android |
| Pojemność akumulatora | 6000 mAh |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 4G (LTE) |
| Funkcje | brak |
| Opcje SIM | Dual SIM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod taryfy celnej | 85171300 |
| Zawiera baterie | tak |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: f6291230-14a3-4cde-af5f-02c54d73334e
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3415)
Samsung Ełk
 
(601)
Samsung Kielce
 
(447)
Samsung Lublin
 
(432)
Samsung Gliwice
 
(225)
Samsung Opole
 
(141)
Samsung Sosnowiec
 
(118)
Samsung Elbląg
 
(101)
Samsung Zamość
 
(88)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(83)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(81)
Samsung Jelenia Góra
 
(62)
Samsung Legionowo
 
(53)
Samsung Przemyśl
 
(49)
Samsung Zgierz
 
(47)
Samsung Wadowice
 
(45)
Samsung Mysłowice
 
(45)
Samsung Poniatowa
 
(44)
Samsung Jarosław
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Żywiec
 
(41)
Samsung Będzin
 
(41)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(40)
Samsung Stargard
 
(40)
Samsung Puławy
 
(36)
Samsung Mikołów
 
(34)
Samsung Wągrowiec
 
(31)
Samsung Kamienna Góra
 
(30)
Samsung Łuków
 
(29)
Samsung Sierpc
 
(29)
Samsung Bochnia
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Kłodzko
 
(26)
Samsung Brzozów
 
(25)
Samsung Kobyłka
 
(25)
Samsung Szczecinek
 
(24)
Samsung Nowy Targ
 
(23)
Samsung Skierniewice
 
(23)
Samsung Głubczyce
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Szczyrk
 
(20)
Samsung Koło
 
(20)
Samsung Myszków
 
(20)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Brwinów
 
(18)
Samsung Jabłonna
 
(18)
Samsung Paczków
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Wyrazów
 
(17)
Samsung Płońsk
 
(17)
Samsung Krotoszyn
 
(17)
Samsung Mszana Dolna
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Syców
 
(16)
Samsung Stary Sącz
 
(16)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Białogard
 
(15)
Samsung Hrubieszów
 
(15)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Bogdaniec
 
(15)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Samsung Gryfice
 
(14)
Samsung Zarszyn
 
(14)
Samsung Lubsko
 
(13)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Ustroń
 
(13)
Samsung Pruszcz
 
(12)
Samsung Łęczna
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Daleszyce
 
(12)
Samsung Kluczbork
 
(12)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Łosice
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Zambrów
 
(11)
Samsung Wołów
 
(11)
Samsung Ropczyce
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Niwiska
 
(10)
Samsung Zelów
 
(10)
Samsung Drwalew
 
(10)
Samsung Józefów
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Komorniki
 
(10)
Samsung Szynwałd
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(10)
Samsung Włodawa
 
(9)
Samsung Góra
 
(9)
Samsung Stęszew
 
(9)
Samsung Piekoszów
 
(9)