| Stan | Bardzo dobry |
| Marka telefonu | Samsung |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Model telefonu | Galaxy S20 FE 5G |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | tworzywo sztuczne, aluminium, szkło, metal |
| Rodzaj wyświetlacza | Super AMOLED |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu | 2400 x 1080 px |
| Funkcje aparatu | zoom, optyczna stabilizacja obrazu, wykrywanie twarzy, panorama, autofocus, lampa błyskowa, samowyzwalacz, HDR, nagrywanie wideo, cyfrowa stabilizacja obrazu, zdjęcia seryjne |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 1080p (FullHD), 720p (HD), 4K |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 865 |
| System operacyjny | Android |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | tak |
| Maksymalna pojemność karty pamięci | 1 TB |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | GLONASS, BeiDou, GPS, A-GPS, Galileo |
| Czujniki | czujnik światła, akcelerometr, czujnik pola magnetycznego (Halla), czujnik geometryczny, magnetometr, żyroskop, czytnik linii papilarnych, czujnik zbliżeniowy, kompas cyfrowy |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | rozpoznawanie twarzy, tethering (hot-spot), szybkie ładowanie, odblokowanie za pomocą odcisku palca, płatności zbliżeniowe (NFC), always on display, ładowanie indukcyjne |
| Funkcje w telefonach komórkowych | budzik, kalkulator, latarka, funkcja głośnomówiąca, książka telefoniczna, alarm wibracyjny, radio, własne gry, dyktafon, przypomnienia, kalendarz, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Single SIM |
| Cechy dodatkowe | wodoodporny, pyłoszczelny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Kod producenta | 8806090813412 |
| Szerokość | 74.00 mm |
| Wysokość | 159.00 mm |
| Głębokość | 8.40 mm |
| Waga | 440.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.190 kg |
| Przekątna ekranu | 6.50 " |
| Gęstość pikseli | 407 ppi |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12.00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 32.00 Mpx |
| Częstotliwość procesora | 2.84 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Pojemność akumulatora | 4500 mAh |
| Układ graficzny | Adreno 650 |
| Maksymalny czas rozmów | 32 h |
| Maksymalny czas czuwania | 160 |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 1528cde7-1254-4e38-bfa0-8c6f60148c24
Podobne wyszukiwania
Samsung Warszawa
 
(3663)
Samsung Ełk
 
(608)
Samsung Kielce
 
(482)
Samsung Lublin
 
(458)
Samsung Gliwice
 
(228)
Samsung Opole
 
(151)
Samsung Sosnowiec
 
(123)
Samsung Elbląg
 
(110)
Samsung Siemianowice Śląskie
 
(101)
Samsung Zamość
 
(89)
Samsung Ostrów Wielkopolski
 
(83)
Samsung Jelenia Góra
 
(60)
Samsung Mysłowice
 
(60)
Samsung Stargard
 
(53)
Samsung Legionowo
 
(51)
Samsung Grodzisk Mazowiecki
 
(49)
Samsung Przemyśl
 
(49)
Samsung Wadowice
 
(47)
Samsung Puławy
 
(46)
Samsung Poniatowa
 
(44)
Samsung Zgierz
 
(43)
Samsung Mikołów
 
(43)
Samsung Będzin
 
(42)
Samsung Opoka-Kolonia
 
(41)
Samsung Żywiec
 
(40)
Samsung Jarosław
 
(38)
Samsung Wągrowiec
 
(35)
Samsung Kłodzko
 
(29)
Samsung Kobyłka
 
(29)
Samsung Sierpc
 
(29)
Samsung Łuków
 
(28)
Samsung Bochnia
 
(28)
Samsung Kamienna Góra
 
(28)
Samsung Skierniewice
 
(27)
Samsung Morąg
 
(27)
Samsung Nowy Targ
 
(24)
Samsung Szczecinek
 
(23)
Samsung Brzozów
 
(23)
Samsung Myszków
 
(22)
Samsung Głubczyce
 
(22)
Samsung Pruszcz
 
(21)
Samsung Szczyrk
 
(21)
Samsung Wyrazów
 
(21)
Samsung Chodzież
 
(21)
Samsung Brwinów
 
(20)
Samsung Koło
 
(20)
Samsung Drwalew
 
(19)
Samsung Rydułtowy
 
(19)
Samsung Mszana Dolna
 
(18)
Samsung Płońsk
 
(18)
Samsung Paczków
 
(18)
Samsung Łęczyca
 
(18)
Samsung Krotoszyn
 
(17)
Samsung Janów Lubelski
 
(17)
Samsung Myślenice
 
(17)
Samsung Ostrów Mazowiecka
 
(16)
Samsung Chełmno
 
(15)
Samsung Bogdaniec
 
(15)
Samsung Kostrzyn nad Odrą
 
(15)
Samsung Niwiska
 
(14)
Samsung Łosice
 
(14)
Samsung Gryfice
 
(14)
Samsung Lubsko
 
(14)
Samsung Syców
 
(14)
Samsung Ząbkowice Śląskie
 
(14)
Samsung Zarszyn
 
(13)
Samsung Białogard
 
(13)
Samsung Plewiska
 
(13)
Samsung Libertów
 
(13)
Samsung Jabłonna
 
(12)
Samsung Józefów
 
(12)
Samsung Stary Sącz
 
(12)
Samsung Czaplinek
 
(12)
Samsung Krasnystaw
 
(12)
Samsung Słupca
 
(11)
Samsung Łęczna
 
(11)
Samsung Włodawa
 
(11)
Samsung Borówiec
 
(11)
Samsung Wołów
 
(11)
Samsung Braniewo
 
(11)
Samsung Kluczbork
 
(11)
Samsung Skwierzyna
 
(11)
Samsung Wałcz
 
(10)
Samsung Zambrów
 
(10)
Samsung Sosnowica
 
(10)
Samsung Daleszyce
 
(10)
Samsung Ustroń
 
(10)
Samsung Milicz
 
(10)
Samsung Góra
 
(10)
Samsung Sulęcin
 
(10)
Samsung Piekoszów
 
(10)
Samsung Bukowno
 
(9)
Samsung Zelów
 
(9)
Samsung Tarnowo Podgórne
 
(9)
Samsung Komorniki
 
(9)
Samsung Ropczyce
 
(9)