| Stan | Nowy |
| Grubość koperty | 11.00 mm |
| Model | inny |
| Szerokość paska | 20.00 mm |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Lokalizator GPS | nie |
| Rodzaje aktywności | bieganie, chodzenie, jazda na rowerze, joga |
| Materiał koperty | aluminium |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Długość paska / bransolety | 260.00 mm |
| Przekątna ekranu | 1.90 " |
| Waga | 43.00 g |
| Ekran dotykowy | tak |
| Czujniki | krokomierz, pulsometr |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.250 kg |
| Transmisja danych | brak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | tak |
| Wodoszczelność | nie |
| Złącza | brak |
| Pojemność akumulatora | 230 mAh |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 454 x 454 |
| Taktowanie procesora | 366 MHz |
| Wbudowana pamięć | 126 MB |
| Rozmiar paska | S/M |
| Kolor koperty | czarny |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Rodzaj | smartwatch |
| System operacyjny | inny |
| Szerokość koperty | 44.00 mm |
| EAN (GTIN) | 5905794954629 |
| Kolor | czarny |
| Nawigacja | nie |
| Wysokość koperty | 30.00 mm |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Marka | Abrams |
| Pamięć RAM | 256 MB |
| Materiał paska | guma |
| Obwód nadgarstka | 200 mm, 250 mm |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 94b36459-c77b-4821-9b08-d2b84517d7ff
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(981)
Smartwatche Lublin
 
(118)
Smartwatche Kielce
 
(79)
Smartwatche Gliwice
 
(66)
Smartwatche Opole
 
(61)
Smartwatche Sosnowiec
 
(44)
Smartwatche Elbląg
 
(38)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(29)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(27)
Smartwatche Zgierz
 
(25)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(21)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Legionowo
 
(20)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Wągrowiec
 
(16)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Lubsko
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(14)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Skierniewice
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Limanowa
 
(9)
Smartwatche Myślenice
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Sarzyna
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Chodzież
 
(7)
Smartwatche Kluczbork
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Rabowice
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Pasieka
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Zambrów
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Brzozów
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Stary Sącz
 
(4)
Smartwatche Drwalew
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Suchedniów
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Gilowice
 
(4)