| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Wodoszczelność | tak |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | iOS, Android |
| Model | inny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Kolor | czarny |
| Marka | Agptek |
| Lokalizator GPS | brak informacji |
| Kształt koperty | okrągła |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Materiał koperty | stal |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Długość paska / bransolety | 260.00 mm |
| Wysokość koperty | 50.00 mm |
| Szerokość koperty | 46.00 mm |
| Grubość koperty | 10.00 mm |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: fc604c5f-c819-4c5f-9062-98ae58a94dd2
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(972)
Smartwatche Lublin
 
(116)
Smartwatche Kielce
 
(75)
Smartwatche Gliwice
 
(68)
Smartwatche Opole
 
(55)
Smartwatche Sosnowiec
 
(44)
Smartwatche Elbląg
 
(39)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(26)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Przemyśl
 
(25)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Stargard
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(19)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Wągrowiec
 
(18)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Krotoszyn
 
(14)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Dąbrówka
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(10)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Komorniki
 
(10)
Smartwatche Skierniewice
 
(10)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Hrubieszów
 
(9)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(7)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Bochnia
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Rabowice
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)