| Stan | Ze śladami użytkowania |
| Rodzaj | smartwatch |
| EAN (GTIN) | 6972596108115 |
| Marka | Amazfit |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Kod producenta | W2324EU2N |
| Ekran dotykowy | tak |
| Kolor | szary |
| Kolor koperty | srebrny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | stal |
| Szerokość koperty | 37.80 mm |
| Wysokość koperty | 37.00 mm |
| Grubość koperty | 10.00 mm |
| Szerokość paska | 22.00 mm |
| Waga | 25.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.025 kg |
| Obwód nadgarstka | 155 mm, 210 mm |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Wbudowana pamięć | 128 MB |
| Pojemność akumulatora | 300 mAh |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Czujniki | akcelerometr, krokomierz, pulsometr, żyroskop |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | nie |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| Zawiera baterie | tak |
| Rozmiar koperty | 46 mm |
O przedmiocie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Zobacz wszystkie
Inne ogłoszenia sprzedającego
Chcesz kupić więcej z jedną dostawą?
Wybierz kup teraz i w kolejnym kroku dodasz więcej przedmiotów od tego sprzedającego.
Mogą Cię zainteresować
Oferta: 0bb9e420-b594-46c5-a188-3e5c4b408c95
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(972)
Smartwatche Lublin
 
(121)
Smartwatche Kielce
 
(77)
Smartwatche Gliwice
 
(70)
Smartwatche Opole
 
(55)
Smartwatche Sosnowiec
 
(47)
Smartwatche Elbląg
 
(41)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Piaseczno
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(26)
Smartwatche Zgierz
 
(26)
Smartwatche Przemyśl
 
(24)
Smartwatche Stargard
 
(24)
Smartwatche Legionowo
 
(22)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Wągrowiec
 
(18)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mikołów
 
(17)
Smartwatche Mysłowice
 
(17)
Smartwatche Puławy
 
(16)
Smartwatche Krotoszyn
 
(16)
Smartwatche Będzin
 
(16)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(14)
Smartwatche Skierniewice
 
(13)
Smartwatche Szczecinek
 
(13)
Smartwatche Komorniki
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Jarosław
 
(12)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(11)
Smartwatche Zamość
 
(11)
Smartwatche Myszków
 
(10)
Smartwatche Brzozów
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(9)
Smartwatche Wadowice
 
(9)
Smartwatche Nowy Targ
 
(9)
Smartwatche Pakosław
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Plewiska
 
(7)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Koło
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(6)
Smartwatche Śrem
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Zabierzów
 
(6)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Braniewo
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Krzymów
 
(5)
Smartwatche Hrubieszów
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Głubczyce
 
(5)
Smartwatche Bochnia
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Kłodzko
 
(5)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Szadek
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Paczków
 
(4)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Chorzelów
 
(4)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(4)
Smartwatche Przybysławice
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Daleszyce
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)