| Stan | Bardzo dobry |
| Marka | Amazfit |
| Model | GTS |
| Kolor | czarny |
| Rodzaj | smartwatch |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rodzaje aktywności | bieganie, siłownia, pływanie, jazda na rowerze |
| Kolor koperty | czarny |
| Materiał paska | tworzywo sztuczne |
| Materiał koperty | tworzywo sztuczne |
| Kształt koperty | prostokątna |
| Rodzaj baterii | akumulator litowo-polimerowy |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Nawigacja | tak |
| Czujniki | czujnik światła, krokomierz, pulsometr, akcelerometr, wysokościomierz, barometr |
| System operacyjny | Android |
| Złącza | brak |
| Kompatybilność systemowa | Android, iOS |
| Lokalizator GPS | tak |
| Wodoszczelność | tak |
| Obsługa ładowania bezprzewodowego | nie |
| Transmisja danych | brak |
| Zawiera baterie | tak |
| Kod producenta | A1914-OB |
| Szerokość koperty | 36.25 mm |
| Wysokość koperty | 43.25 mm |
| Grubość koperty | 9.40 mm |
| Długość paska / bransolety | 207.00 mm |
| Szerokość paska | 20.00 mm |
| Waga | 25.00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1.000 kg |
| Wbudowana pamięć | 256 MB |
| Pojemność akumulatora | 220 mAh |
O przedmiocie
Mogą Cię zainteresować
Oferta: a6691089-700c-49b2-b5da-54e053d1e5ce
Podobne wyszukiwania
Smartwatche Warszawa
 
(960)
Smartwatche Lublin
 
(122)
Smartwatche Kielce
 
(74)
Smartwatche Gliwice
 
(67)
Smartwatche Opole
 
(55)
Smartwatche Sosnowiec
 
(43)
Smartwatche Elbląg
 
(42)
Smartwatche Piaseczno
 
(29)
Smartwatche Jelenia Góra
 
(28)
Smartwatche Ostrów Wielkopolski
 
(28)
Smartwatche Zgierz
 
(23)
Smartwatche Przemyśl
 
(23)
Smartwatche Stargard
 
(22)
Smartwatche Legionowo
 
(21)
Smartwatche Siemianowice Śląskie
 
(20)
Smartwatche Tczew
 
(20)
Smartwatche Grodzisk Mazowiecki
 
(18)
Smartwatche Mysłowice
 
(18)
Smartwatche Puławy
 
(17)
Smartwatche Mikołów
 
(16)
Smartwatche Krotoszyn
 
(15)
Smartwatche Będzin
 
(15)
Smartwatche Wągrowiec
 
(15)
Smartwatche Lubsko
 
(14)
Smartwatche Syców
 
(13)
Smartwatche Zamość
 
(13)
Smartwatche Skierniewice
 
(12)
Smartwatche Ełk
 
(12)
Smartwatche Dąbrówka
 
(11)
Smartwatche Komorniki
 
(11)
Smartwatche Szczecinek
 
(11)
Smartwatche Łysomice
 
(11)
Smartwatche Limanowa
 
(10)
Smartwatche Myślenice
 
(10)
Smartwatche Wadowice
 
(10)
Smartwatche Jarosław
 
(10)
Smartwatche Pakosław
 
(9)
Smartwatche Myszków
 
(9)
Smartwatche Kluczbork
 
(8)
Smartwatche Świdnik Mały
 
(8)
Smartwatche Zabierzów
 
(8)
Smartwatche Kobyłka
 
(8)
Smartwatche Mszana Dolna
 
(8)
Smartwatche Hrubieszów
 
(8)
Smartwatche Parczew
 
(7)
Smartwatche Brzozów
 
(7)
Smartwatche Nowy Targ
 
(7)
Smartwatche Żywiec
 
(7)
Smartwatche Braniewo
 
(7)
Smartwatche Płońsk
 
(7)
Smartwatche Chełmno
 
(7)
Smartwatche Wałcz
 
(6)
Smartwatche Plewiska
 
(6)
Smartwatche Kłodzko
 
(6)
Smartwatche Białogard
 
(6)
Smartwatche Ząbkowice Śląskie
 
(6)
Smartwatche Siekierki Wielkie
 
(6)
Smartwatche Gryfice
 
(6)
Smartwatche Łuków
 
(6)
Smartwatche Strzelin
 
(6)
Smartwatche Sarzyna
 
(6)
Smartwatche Głubczyce
 
(6)
Smartwatche Szadek
 
(6)
Smartwatche Chodzież
 
(6)
Smartwatche Koło
 
(6)
Smartwatche Kruszyn
 
(5)
Smartwatche Śrem
 
(5)
Smartwatche Pasieka
 
(5)
Smartwatche Kamienna Góra
 
(5)
Smartwatche Grodków
 
(5)
Smartwatche Dobrynin
 
(5)
Smartwatche Bukowno
 
(5)
Smartwatche Lipusz
 
(5)
Smartwatche Sierpc
 
(5)
Smartwatche Rabowice
 
(4)
Smartwatche Suchożebry
 
(4)
Smartwatche Ostrów Mazowiecka
 
(4)
Smartwatche Krzymów
 
(4)
Smartwatche Jelcz-Laskowice
 
(4)
Smartwatche Komorowo
 
(4)
Smartwatche Rząśnia
 
(4)
Smartwatche Ropczyce
 
(4)
Smartwatche Rydułtowy
 
(4)
Smartwatche Opalenica
 
(4)
Smartwatche Janów Lubelski
 
(4)
Smartwatche Imielin
 
(4)
Smartwatche Opatów
 
(4)
Smartwatche Piekoszów
 
(4)
Smartwatche Krapkowice
 
(4)
Smartwatche Łęczna
 
(4)
Smartwatche Bochnia
 
(4)
Smartwatche Łosice
 
(4)
Smartwatche Wołów
 
(4)
Smartwatche Ustroń
 
(4)
Smartwatche Bystrzyca Kłodzka
 
(4)
Smartwatche Baranów
 
(4)